Molo on lasteriiete firma. Molo alustas oma tööd 2003.aastal. Esimene kollektsioon riideid tuli välja 2003.aasta kevadel. Seda müüakse igal pool aga põhiliselt Taanis, Rootsis, Norras, Hollandis ja Inglismaal. Müüake üle 40 riigis üle maailma. Peakontor asub Taanis.

Neil on palju riideid poistele ja tüdrukutele, olemas ujumisriideid kui ka õueriideid. Neil on palju erinevaid värve ja ilusad printid. Meie lemmikuks on saanud Winter Floral print. See on väga vana muster. See on 2015/2016 kollektsioonist ja see on väga tahetud mustriga. Tavaliselt kui müüki läheb siis ka kohe läheb. Ma mäletan kui ma sain esimese selle mustriga kombe siis ma pidin hullult vaeva nägema, et seda ikkagi kindlasti endale saada.

Hanna sai kahel talvel käia nii kahe kombega kui ühe jopega. Suutsin selle mustri avastamisel endale ahnitseda kaks kombet ja ühe jope. Nüüd on need kahjuks väikseks jäänud. Need ma leidsin facebooki avarustest. Nimelt üks kombe on mul kahe lukuga – pyxis. Sellega sai Hanna käidud väga palju lasteaias kuna seda oli mugav selga panna. Teine kombe oli mul ühe lukuga, mis ei olnud kasutamise poolest nii mugav aga kandis ikka seda vahetevahel. Selle mudeli nimi polaris. Jope sain ma koos kahe lukuga kombega koos. Jope mudeli nimi on Cathy. Jopet kasutasime linnajopena ja autojopena. Eriti hea oli lasteaeda minna. Nii sai kiiremini riietumisega hakkama.

Molo kombed mulle üldse väga-väga meeldivad kuna nad hoiavad mõnusalt sooja ja need on ka veekindlad. Veendusin ise kuna ma pesin ühte kombet käsitsi ja mustri poolt. Seest jäi kõik kuivaks. Niisiis olen alati nüüd talveks just molo kombet vaatamas.

Suveks ostsin ette peale neid eelnevaid kombesid ka k/s kombe mis on võrkvoodriga – polly. See on samamoodi üks mu lemmikumaid printe aga mitte nüüd nii lemmik, et otsiksin seda juurde. Ma ise veendusin, et see kombe on kevadeks väga hea kuid tema katteriie on suht nõrk. Näiteks kui minna puu otsa siis ilmselt läheks see pealmine riie katki. Ma suutsin Hanna kombet pesta käsitsi nii, et ma hõõrusin tasku kohast katki. Ma ei tea kuidas mul see õnnestus aga nii kahjuks juhtus. Olen üsna pettunud aga ise mõtlen, et äkki kasutasin siis vales kraadis vett. Kraani all ju ei oska ennustada neid kraade. Samas ma ei usu seda. Võimalik ka see, et kuna ka selle kombe print – camo leopard on ka vana mudel, et äkki ajaga muutub ka selle riie. Aga õnneks on mul paranduslapid olemas, et saan selle kindlasti korda teha.

Molo kombed olid mul nüüd enam vähem kaks aastat ja nüüd viimasel ajal on mul tulnud hull Molo hullus. Enne oli ka kerge molo hullus ja otsisin seda Winter Floral printi kuid seda ei leidnud. Otsustasin, et ostan seekord Polaris mudeli Pink Mountains printiga talvekombe. Nii ma tegin. Sain hea hinnaga ja Hanna on sellega paar korda käinud lasteaias ning ka linnapeal.

Nüüd koduseinte vahele jäädes on mul suurem molo hullus peale tulnud. Oleks äärepealt ostnud ühe megakena jope kuid siiski ei ostnud. Seal oli ilus karv ja puha. See meeldis mulle küll aga mitte nii väga. Lisaks ma lubasin endale, et rohkem ma ei osta Hannale midagi. Kui tahan osta siis peab miskit ka kodust välja minema. Niisiis olin ma viimasel ajal ka sättinud asju müüki. Sain 13€, juhuu. See nüüd pole küll hull summa aga asemele olen saanud ostetud nüüd talvejope. Talvejope tuli siiski Didriksonsi oma. Kuid mida ma ostsin oli ikkagi Molo bikiinid. Need on Flamingo printiga. Kuulutuses oli kirjas ka, et annab kaasa ka tasuta trikoo. Okei, ma mõtlesin, et äkki saan tingida aga inimene ei lubanud. Okei, kuna ma bikiine Hannale tahtsin siis tegin selle ostu. Kui pakk kohale jõudis oli mul üllatus suur. Sain kaasa tasuta ka molo trikoo värvuses Blooming. Sellise hinna eest saada nii bikiinid ja trikoo. Wow lihtsalt. Uuena poes on need 85€. Kes ostaks? :O

Ma tegin mõned päevad tagasi nüüd postituse facebooki avarustesse, et otsin molo kombet Winter Floral toonis või ükskõik mis asja. Ma leidsin seda postitust tehes, et üks müüb aluspükse samas toonis. See tundub suht rõve ja ma ei hakkaks kantud alukate eest maksma 4€ niisiis ma viskasin selle mõtte kohe peast. Kuigi need näevad nii ilusad välja aga siiski. Nende suurus 98 kuid jah, need läheks veel Hannale jalga aga siiski. Väkk…

Lisaks ma panin müüki ühe lukuga kombe ja jope komplektina. Võimalik, et oli see vale aga noh, eks näis siis. Kiiret seesuhtes mul pole veel. Kuigi jah, keegi võiks ära osta. Nüüd võiks keegi mulle pakkuda kombet, jopet või mida iganes. Otsisin interneti avarustest ja leidsin ühe komplekti. Kahjuks oli see müüdud. Kuid mulle pakkus inimene seda sama komplekti mulle. Ma sain aru kuna sama viga oli ja parandus. Igatahes ma ostsin selle ära ja ma olen nüüd puruvaene kuna molo hullus.. Ilmselt saan homme kätte. Igatahes mine piilu @eluhannaga istagrami storyt/highlighti ja saad teada mis kombedest ma räägin.