Novembri alguses sai käidud tuttava sünnipäeval. Kuhugi sinna vahele jäi ka sõbranna kuti sünnipäev. Niisiis algas see kuu suhteliselt sünnipäevadega. Mis oli väga huvitav. Mõlemad sünnipäevad olid omamoodi lõbusad kuna korraldati mänge. Mängud on mulle alati meeldinud. Ma olen alati üritanud ka oma sünnipäeval mänge korraldada kuid see ei ole kunagi välja tulnud. 

Sõbranna kuti sünnipäev toimus Katleris. See oli üllatuspidu. Me tegime korteri ilusaks ja peitsime kõik erinevatesse tubadesse. Meil oli kokku mängitud, et kui Marliis ütleb, et ta paneb tule põlema ja tuli läheb põlema siis hüppame tubadest välja. See reaktsioon mis tuli Rainekult oli ülihea. 

Tuttava sünnipäev toimus Tondil mingis peoruumis. Seal oli saun ja bassein kuhu ma ei läinud. Ma ei tahtnud end kuidagi märjaks teha ja kuidagi ebameeldiv tundus see. Muidu sünnipäev oli väga lahe ja põnev. Sai räägitud paljude inimestega keda polnud ammu näinud. 

Novembris käisin ma üle pika aja ka väljas. Käisin Marliisi ja Marleeniga baaris. Sai mõned kokteilid libistatud. See oli väga suur vaheldus kõigest sellest mis oli olnud. Sõime burksi ja jõime siidrit bussipeatuses. See oli minu soov kuna kunagi kui õega pahad tüdrukud olime siis meie peaaegu põhitegevus oli kuskil bussipeatuses joomine. Õudne! Lisaks sellele oli ka poisid, auto ja muusika. Õnneks või kahjuks sellel korral meid niimoodi ei lõbustatud kui mind õega.

Novembris oli veel mu venna sünnipäev. Mäletan, et suutsin minna ühe inimesega siis tülli kuna jälle on sünnipäev. Tema sünnipäevade limiit sai vist täis. Nii ta vähemalt ütles nagu mina oleksin süüdi, et mu venna sünnipäev ka novembris sünnipäev. Selline tunne oli nagu mina oleksin süüdi olnud, et mul oktoobris sünnipäev on ja vahepeal olnud veel kolm sünnipäeva (õe lapse oma ka). Igatahes õe lapse sünnipäevale ta ei tulnud. Lukas oli väga kurb, sest ta oli juba tema endale parimaks sõbraks võtnud. See selleks, vähemalt tuli ta Andri sünnipäevale. See oli üsna lõbus kuna Andri sünnipäev jätkus veel kodus. Magama sai mindud päris hilja.

Muul ajal olin ma tubli koolilaps, kes üritas lihtsalt läbi murda oma raskustest.