Minu suvest ei ole puudu olnud ka telkimine. Telkinud olen nii koduaias kui ka telkimisplatsidel. Minu esimene telkimine oli juuli kuus. Ma otsustasin osta endale telgi, mida olin mitu aastat vahtinud e-poes. Lõpuks see minu koju ka saabus. Tänaseks olen sellega päris mitu korda telkinud. Telk on kaasa tulnud minuga isegi Läti kuid siis seda kasutusse ei võtnudki.

Telkimas olen olnud nii Hannaga kahekesti, kui ka koos Marcusega. Kõige rohkem minu kaheses telgis on olnud neli inimest. Hiiumaal telkimas olin mina, emps, Hanna, Andri ja Benno kuid enne seda reisi testisime seda Marliisi, Marleeni, Hanna, minu ja Bennoga (koer). Viimane kord kui telkimas käisime siis planeerisime seda pikalt ette. Okei, väga pikalt mitte aga otsustasime minna telkima Nõvale. Hanna jäi Mariettega koju. Esimest korda panustas Marcus raha Hanna hoidmisele. Olin väga õnnelik. Tagasi telkimise juurde. Minul ja Marliisil on samasugused telgid, mul on aga uuem mudel. Käisime viiekesti ja olime kahes telgis. Tegime meeste ja naiste telgi. Minu telk oli siis naistele ja Marliisi telk oli meestele.

Nõvale jõudsime üsna varakult. Alguses me justkui ei osanud midagi teha. Aeg läks aeglaselt. Tegime lõket, grillisime, sõime, mängisime kaarte ja loopisime lendavat taldrikut. Mingi hetk käisime poole kambaga poes magusat ostmas. Tagasi tulles mängisime veel kaarte, sõime, jõime ning käisime ka korra ujumas. Ujuma ma ei soovita seal minna. Esiteks põhi oli sopane ja oli palju puujuurikaid. Lisaks vesi jättis mustad tükid nahale. Oli veidikene ebameeldiv kuid siiski sai neid eemaldatud. Varsti oligi juba kott pime. Nii me koristasime ja hakkasime magama sättima.

Järgmisel päeval tegime söögi valmis, käisime rummu karjääris. Pilet oli 3€ ja saime käia ujumas. Seal tegime ka vesipiipu. Pildistasime ka väheke ja siis sõitsimegi Tallinna. Õhtul tuli Marliis minu juurde ja otsustasime taas telkida aias. Olime kahe telgiga. Vot siis oli mul väga külm telgis. Mul oli magamiskott väheke katki ja kuidagi väga külm oli olla. Lõdisesin pool ööd ja samas ei viitsinud ka toast tekki tuua. Ootasin lõdina saatel hommikut. Lõpuks kui hommik kätte jõudis oli mul mega külm.. Õnneks oli Hanna soe ja sain ta kaissu.

Hanna läks selle päeva hommikul lasteaeda ja meie sõitsime Pärnusse. Marliisi ja minuga tuli kaasa ka Marleen. Pärnus käisime ühel autol järel mida oli vaja transportida Tallinna. Ma külastasin oma Pärnu vanaema ja vanaisa hauda. Käisime ja viisime neile küünlad. Hiljem käisime söömas Steffani pitsas. Külastasime ka kaubanduskeskust. Varsti oli kell juba seal maal, et pidime Tallinna poole liikuma.