Cybex Priam on välimuse poolest üks lemmikumaid kärusid. Välimuselt väga stiilne ja elegantne. Minu käru tooniks on Mystic Pink. Tegemist on Lux versiooniga. 

Cybex Priam käru saab kombineerida erinevalt. Teha nii 3in1 käruks, 2in1 käruks või lausa üheseks käruks. Minu meelest on käru kõige ilusam just vankrikorvi osaga. Võibolla mulle see vaid tundub kuna ise vankrikorviga siiski ei kasutanud. Minu laps oli selleks ajaks küllalgi suur juba, et teda vankrikorvi panna. Niisiis ei oska öelda kas vankrikorviga käru oleks mugav väikse beebi jaoks. Kuid saan arvustuse teha just suurema lapse põhjal.

Alustuseks võtaks rattad. Minu käru rattad on All Terrain. Need on kõige mugavamad meie Eestisse. Valikus on veel Light ja Trekking. Need rattad ei ole kõige paremad kuna need on väiksemad ja sobivad pigem siledale asfaldile. Cybex Priami kärul on esirattad suhteliselt võimekad kuid siiski võib olla olukord, kus võib jääda lume sisse kinni. Seoses selle probleemiga on tulnud Cybex välja lahenduse suurte rataste näol. Lisadena saab juurde osta suured tagarattad ette kui ka suusad. Tagarattaid ette saab panna spetsiaalse adapteriga. Kahjuks need jäävad ette nii, et ei saa nendega mugavalt pöörata. Suusad on parem lahendus kuid kui lund on näiteks üle teed ületades vähem siis suusad kuluvad asfaldiga.

Käru raamiks on kahte sorti valikut. Hõbe kui ka must. Minu käru raamiks oli Chrome ehk hõbe. Uuematel mudelitel on raami valikut tulnud juurde kui ka muutus käepidemetel. Uuematest minu lemmik oleks brown/chrome.

Istumisosa värve on väga palju erinevaid. Lisaks sellele on veel kaks erinevat istumisosa. On olemas lohuga istumisosa ja neid müüakse enamjaolt komplektina 2in1. Kaasas on siis kookon ja lohuga istumisosa. Lohuga istumisosa on siis täpsemalt selline iste, et pepu jääb alla poole ja jalad on kõrgemal ning olemas lamav asend. Lux istumisosa on täislamav (nagu voodis) ja neid müüakse pigem eraldi või ka komplektina. Minu komplekt on ostetud eraldi raami ja lux istmega. Vankrikorvi osa mul ei olnudki.

Kaarvari kärul on pikendav. Päiksesirm katab lapse näo magades kui päike särab kõrgel. Olemas ka selline väike tuulutusava. Priami käepidet saab reguleerida teleskoopsüsteemiga. Olemas käepidemel turvapael.

Kaalu poolest käru on minu jaoks veidikene liiga palju. Samas on mu selg hästi tundlik. Mõned korrad autosse ja välja oleksin suutnud aga pikemas kasutuses niimoodi ei oleks suutnud jätkata. (13.1kg)

Minu poolsed plussid:

  • Käib täislamavasse
  • Istme pikkus 97cm
  • XXL kaarvari
  • Iste käib NSS kui ka SSS
  • Jalatugi reguleeritav
  • Suur pakikorv

Miinused:

  • Käru saab kokku panna vaid NSS suunal. SSS suunal peab keerama istme teistpidi või panema kokku kahes tükis.
  • Siiski paksu lumega väga hästi sõita ei saa. Niisiis peab ostma lisavarustust.
  • Kaalub minu jaoks natukene liiga palju.