Alles olid jõulud. Nüüd juba jaanid. See aeg läks tohutul kiirusel. Ma suutsin Marcuse ära rääkida, et me ööbiksime telgis. Kuskil kell 12 öösel hakkasimegi telki püsti panema. Oii kui kerge oli seda teha. Ma ostsin mõned päevad tagasi omale isikliku telgi. Telk on selles mõttes eriline, et käib püsti mõne sekundiga. Olin seda telki juba 4 aastat e-poes põrnitsenud. Õigemini tahtsin ma osta 3-kohalist telki aga kahjuks oli see nende aastatega välja müüdud. Minu õnneks või kahjuks sain ma endale ostetud 2-kohalise telgi. Olen sellega ka väga rahul. Esiteks tean, et isegi paduvihmaga on võimalik seal telgis kuivaks jääda. On kogemust selle telgiga kui ka vastupidist kogemust teise telgiga ja olles siis läbimärg. Teiseks mahutab see telk siiski rohkem inimesi kui ainult kaks. Mõõtude poolest see 180×200. Sellisel alal saab vabalt 3-4 inimest magada. Ka see on ära proovitud kuna Marliisil on sama telk. Tänu sellele ma seda telki põrnitsenud olengi.

Mis puudutab meie telkimist siis panin madratsiks kõik võimalikud pleedid ja tekid, mida nägin oma kodus. Kõik sai telki kaasa võetud. Selle ajaga oli Hanna magama jäänud. Niisiis kui telk oli valmis pandud siis sain Hanna vaid telki viia ja magamiskoti luku kinni panna. Panin talle lisaks ka kampsuni selga. Ilmselt valmistusin külmaks suveööks. Tegelikuses oli telgis väga soe. Vahepeal lausa palav. Marcus oli kindel, et hommikul ärkame suhteliselt varakult. Selles osas ta küll eksis. Me ärkasime kuskil kella 11 aeg hommikul. Marcus läks toimetusi tegema oma koju.

Mina kodus olles avastasin, et ei ole tükk aega vaadanud oma lemmik seriaali. Niisiis läks väike Grey Anatoomia maraton pihta. Tegelikuses sain vaid ühe osa vaadatud. Järgmisest osast vaid veerand. Lõpuni ei saanud vaadata just selle pärast, et pidime kiirustama linna ja poodi.

Linnas sai Marcus oma kõlarid müüdud. Peale seda läksime poodi. Me käisime läbi euronics poest. Sealt ma sain asendustelefoni. Minu telefon läks taaskord garantiisse. Seekord probleemiga, et vibratsioon ei tööta. Telefon oli vaid 2 kuud vana. Suht naljakas, et viimasel ajal just xs max telefoniga nii palju probleeme. Mulle öeldi sealt seda, et hiljuti veel üks sama probleemiga pöördus nende poole. Loodan, et vähemalt saan kiirelt telefoni tagasi. Igatsen nii oma telefoni. Iphone 8, asendustelefon, on imepisikene võrreldes minu xs maxiga.

Peale poodi kiirustasime koju. Meie jaanipäev möödus Arukülas. Õigemini käisime me Steaveni sünnipäeval. Õe mees on tegelikult sündinud 22.juunil. Sellel aastal oli Aruküla jaanituli 23ndal. Sellepärast pidas ta ka oma sünnipäeva 23ndal. Alati on ta pidanud oma sünnipäeva jaanitulega samal ajal. See on ühtlasi väga tore kuna krunt on jaanitule platsiga põhimõtteliselt kõrvuti. Kunagi sai platsilt läbi metsa jalutatud ja juba saigi toidulauas süüa ning rummikokse tehtud ning uuesti jaani platsile mindud. Nüüd peame kõndima hullu suure ringiga kuna see hakkas naabrit häirima. Isegi ümbert kõndides ei ole see maa tegelikult nii pikk. Kuid võrralda teekondi siis ikka hullult suur ring.

Sünnipäev möödus hästi. Välja arvatud see, et me võtsime oma koera kaasa. Kuigi me oleme iga kord võtnud ja miski pärast hakkas see just sünnipäeva last häirima. Seoses sellega lasi ta ka oma koera ketist lahti. Koer jooksis suure tormiga just meie koera juurde. Selline tunne, et kohe tuleb sõda koerte vahel. Olekski tulnud kui emps ei oleks vahele läinud ja kuna ta läks vahele siis sai ta ka selle koera käest hammustada. Ma ei saa aru, miks seda oli vaja teha aga noh, las jääb..

Jaanitule platsil oli väga tore tantsida. Vahepeal olid väga igavad laulud. Justkui ei osanud tantsida nende järgi aga mida rohkem kell sai seda rohkem tänapäevalikumaks laulud läksid. Väga vahva oli ka jaanimänge vaadata.

Koju jõudsime väga hilja. Mul jäi toa aken lahti ja koju jõudes oli tuba äärmiselt külm. Õnneks leidsin mingi lisateki ja sain sooja selle kaudu. Hiljem hakkas üldse nii palav, et läksin alla diivani peale magama. Ma otseselt seda ei plaaninud aga mul oli hirmus joogi jänu. Tänu sellele ma üldse alla korrusele läksin. All olles tundsin, et all on mõnusalt jahe. Nii ma ennast diivanile pikali viskasingi. Mingi hetk hakkas nii külm, et läksin ülesse tagasi. Seal oli endiselt väga palav ja see oli pigem mõnus.

Kuidas sul jaanipäev möödus?