Valgejõe puhkekeskus on üks suurepärane koht, kus võtta oma kiire igapäeva elutempo maha ja puhata kõigest väsitavast mõnusas looduses. Seal saab sauna, tünnisauna ja ka jões ujuda. Kõige lahedam on bass kõlaritega muusikat kuulata kuna öörahust ei teata seal midagi. Imeline jõgi annab võimalusi ka kanuumatkaks. Sõita saab käänulisel jõel omas tempos. Suuremat lõõgastust ei oska ma igatahes välja pakkuda. Lisaks saab kõhud täis ka grilli peal iseenda küpsetatud lihast. Mõnus, igatahes! Eriti suurepärane oleks seda nautida oma kallite inimestega. Lisainfot saab nende koduleheküljelt.

Kollektiiv Naisteka highlights

Meil on plaanis korraldada kanuumatk Valgejõe Puhkekeskuses. Koostöös nendega saame teha loosimise, et väike loodusmatk ellu viia. Seoses sellega oleme planeerinud 13.juulil teha loodusmatka imelises Valgejõe Puhkekeskuses. Muidu on pileti hind 10€ (tavahind 20€). Loosimise teeme juba KAHE PÄEVA pärast! Niisiis kui loosiõnn ei naerata aga tahad puhata ja lõõgastuda kanuumatkal siis 10€ eest saad seda küllaga! Lisaks peale matka saame mõned tunnid puhata ka puhkekeskuses. Grillida saab enda võetud liha grillialal ja saame vees ujuda. Kui omanik on nii lahke siis ehk saame tünnisauna ka! 😉

Lisaks on suurepärane võimalus osaleda meie kollektiiv naisteka loosis, kus loosime välja kanuumatka. Mine vaata täpsemalt meie instagramist.

View this post on Instagram

Loodusmatk koos Kollektiiv Naistekaga 13.juuli! Kui soovid tulla meiega 13.juuli lahedale koosviibimisele siis osale loosimises! Võitja saab tulla 13.juuli koos oma kaaslasega kanuumatkale täiesti tasuta! Iga järgneva kaaslase saab kaasa võtta soodushinnaga 10€ (täishind 20€). • Tingimus: 🚣🏼‍♂️Follow @kollektiivnaistekas instagram, 🚣🏼‍♂️Pane meeldivaks <Valgejõe puhkekeskus ja kanuumatkad> facebooki lehele 🚣🏼‍♂️Märgi ära kaaslane, kellega tuleksid kanuumatkale • Loosime välja kaks võitjat 22.juuni. Võitja saab tulla oma kaaslasega kanuumatkale, mis toimub 13.juuli Valgejõe jõel. Peale matka saame puhata Valgejõe puhkekeskuses. Soovi korral ka grillida! Kui oleme eriti tublid saame ka tünnisauna!

A post shared by Kollektiiv Naistekas (@kollektiivnaistekas) on