Seiklusmaa pakub palju põnevust igas vanuses inimestele. Tegevust on nii väiksematele kui ka suurematele lastele. Miks mitte ka täiskasvanutele?!?

Seiklusmaa on läbimõelnud kõikidele külastajatele. Suuremad lapsed (4+ eluaastat) saavad suurel alal ronida ja mängida. Väiksematele lastele on tehtud samuti ronimise ja mängimise ala. Lisaks on kõikidele lastele joonistamise ja raamatu lugemise ala.

Seiklusmaa mängutoas saab privaatselt lapse sünnipäeva pidada. Kõik mängutoad on erineva temaatikaga. Tubadega tutvudes tundus nagu tahaks kohe korraga mitmes toas sünnipäeva pidada. Sellist võimalust pakub ka Seiklusmaa. Kahe mängutoa vahel jookseb sein, mis eraldab kahte mängutuba. Kui soov mõlemat tuba saada siis see sein eemaldatakse. Muidu see sein üsna paks ja teise toa sünnipäeva jutte üldjuhul ei kuule.

Mängutoad

Võlumets – Tuba on erk rohelises toonis ja suurte akendega. Toas on vahvad pisikesed toolid ja lauad. Laudadel on erinevad lauamängud. Ronimise ja mängimise vahel saab aega veeta ka lauamängu mängides. Eriti hea ja lõbus on pisikestel külastajatel.

Diskotuba – See on sisustatud neoonsete toonidega. Selles toas on karaokemasin ja laes diskokera. Tuba on sisustatud ka LED-valgustusega, mis teeb selle toa veel erilisemaks.

Nutituba – Selles toas on playstation 4, seinal LED-valgustused ja muid ekraane. Kui meie külastasime oli see tuba veel valmimise järgus kuid kõlab väga lahedalt.

Teisele korrusele mängutubade piirkonda pääseb liftiga. Kui juhuslikult kooki, salatit või krõpse pole käes siis saab ka turnikate pealt ronida teisele korrusele. See on tegelikult väga vahva ja iga lapsevanem peaks selle ära proovima. Kui kardad sinna mängumaa rägastikku ära eksida siis võta laps kaasa. Koos on ikka julgem!

Kaisale meeldis, et seal sai ronida erinevatel tasanditel, mis viisid päris kõrgele. Lausa teisele korrusele välja. Väiksematele lastele on tehtud ka vahva mängunurk, kus saav mängida nukkude ja muude mänguasjadega. Lapsed saavad laua taga joonistada ja ka raamatuid sirvida. Heilile meeldis nukkudega mängida, joonistada, vaadata raamatuid, auto ja traktoriga ringi sõita.

Liivi lastele meeldis väga turnida, lasta liugu ja ületada takistusi. Erilise meeleolu tekitas salakoha leidmine. Salakohast näeb mänguasja poodi. See pakkus suurt põnevust Sebastianile ja Lukasele. Lisaks jalgpalli mängimine.

Elisele meeldis, et palju oli mõeldud ka täiskasvanute peale. Terve akna alune oli istumiskohti täis. Mulle meeldis, et terve see mängumaa andis iseenda lapselikuse leidmiseks palju juurde. Tekkisid meenutused lapsepõlvest nagu oleksin oma lapsega ühevanune. Hannale meeldis väga ronida, pugeda takistuste vahelt läbi, lasta liugu ja ronida ronimisseinal.

Kollektiivina nõustume, et kõikidel lastel on seal väga huvitav mängida. Seiklusmaal on palju ronimispinda ja liumägesid, raamatuid ja joonistustarbeid, mänguaparaate ja muid mänguasju. Mängumaa seintel on joonistused, mis teevad Seiklusmaa värviliseks, soojaks ja hubaseks paigaks. Sünnipäeva pidamiseks või muuks vahvaks ürituseks, mis hõlmab ka lapsi on mängutoad mõeldud hästi läbi. Toad on loomult väga huvitavad ja maalilised. Lapsed saavad mängida piiratud alas, mis on suur ja huvitav. Seiklusmaa pakub erinevaid võimalusi väga paljudele erinevatele lastele, kellele meeldivad erinevad mängud, mänguasjad.

Erinevad postitused Seiklusmaast nende instagramis –> seiklusmaa

Kollektiivi highlightis on nähtaval ka meie videod.