Olen meeletutes kogustest müünud Hanna väikseks jäänud riideid. Kohati on mul tunne, et savi need riided ja viskan hoopis prügikasti kuid teisalt ma ikka üritan müüa. Ma pesen, pildistan, teen postitused ja null huvi inimestel. Nii kui panen midagi populaarsemat müüki siis kohe hetkega on ostja olemas. Nii need mul kastide viisi seisavad kodus. Kanda ei saa, müüa ei saa ja ära anda on ka natukene kahju. Eriti kui on kallilt ostetud uuena poest ja paar korda seljas käinud. Üksikud asjad on ka kandmata.

Hiljuti tekkis mul olukord kus panin enamus asju suht naljahinnaga müüki. Endiselt null huvi. Olen veidikene tähele pannud, et kui hind on ala 1-2€ siis pigem inimene ei osta seda. Kui hind juba 3-4€ siis juba inimene hakkab mõtlema selle peale. Mina isiklikult ostan ka 1-2€ asju kuna kokkuvõttes tuleb siiski soodsam kui see 3-4€ga osta. Samas oleneb palju ka asjast ise ja kindlasti ka seisukorrast.

Kui olen midagi väga odavalt müüki pannud siis inimestel ikka huvi kui pikk on mingi osa riidel. Ala mõõdult üldpikkus, varrukas, säär jne. Üsna tüütu on koguaeg mõõta ja siis inimene mõtleb siiski ümber. Eriti vaevaline on see, et teha lisapilte kui juba kõik pildid on saanud peaaegu sendimeetri kaupa. Juba tüütu ja vihkan selliseid kes jätab lihtsalt vastamata ning kui uurima hakkad siis on lihtsalt ingo. Ma ei suuda lihtsalt uskuda kuidas nii saab teha. Ka minul on teinekord kiire olnud ja olen tahmatult justkui ignoreerinud aga olen alati vabandanud ning kui ostusoov pöördub siis olen üldjuhul ikkagi  teavitanud seda inimest. Haruharva on jäänud kirjutamata siis teadagi alati ei saa  ega tule meelde. Eriti kui oled mitme inimesega vahepeal rääkinud ja see kiri allapoole jäänud.

Kuidas Teil lood müümisega? Kuidas Teie käitute kui ostusoov muutub? Kuidas Teiega käitutakse kui soovitakse midagi osta aga siis ütleb ära või ignoreerib?