Hei!

Need kes mind veel ei tunne siis minu nimi on Elise ja olen 20-aastane. Ma õpin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis medõeks ja kandideerin teist aastat Eesti Blogiauhindadele. Blogi olen kirjutanud peaaegu kolm aastat. Alguses kirjutasin seda pigem sahtlisse, mõeldes, et kunagi on seda väga lahe lugeda. Tõsise lükke blogi avalikustada tegi see, et mul on väike tütar, kelle sünnitasin väga noorelt. Just see andis minu blogile erilise mõtte, minu mõjuvõime avalikustada meie imelistest hetkedest ja raskustest. Julgustada inimesi, et alati on murele mingi väljapääs. Saada täiskasvanulikuks, võttes kohustusi ja vastutada nii noorelt oma pisikese inimelu eest on võrratu ja seda saab, kui suudad ning kui on toetavad inimesed ümberringi. Raske, aga saab hakkama! Ning esialgse mõtte saigi blogi selle, et see suunab ja läheb korda just nendele noortele, kes on noorelt lapsevanemaks saanud, nii vanuselt passis kui ka vaimselt. Tänaseks päevaks tunnen, et ei ole enam nii piisavalt noor, et seda mõtet edasi anda. Ma üritan aga tunnen, et minu blogi liigub aina rohkem reisiblogide alla samas on ka eluliste blogide kategooria all. Tunnen, et ei ole enam nii palju aega ega jaksu siia blogisse kirjutada aga endiselt teen kõik selleks, et siia saaks ka miskit kirja. Ärge nüüd arvake, et olen tüdinenud blogist, muidugi mitte, lihtsalt päevas võiks olla natukene rohkem kui 24 tundi. Ilmselt seda on tundnud või tunnevad paljud.

Sellel aastal kandideerin eluliste blogide (<5000) alla. Eelmisel aastal kandideerisin pere- ja beebiblogid kategooriasse. Seoses sellega kutsun Teid üles hääletama minu blogi poolt, milleks on hannelisel.com. Olen südamest tänulik iga hääle eest, mille olete panustanud minule. Kuna eelmisel aastal sain 112 häält siis prooviks sellel aastal saada ehk 224 häält kokku. Mis on Teie panused, saab tehtud? 💪

Selleks, et hääletada tuleb minna leheküljele –> https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/. Tuleb panna kirja oma kehtiv e-posti aadress (spämmi ei tule ega mingit reklaami). Leida ülesse kategooria elulised blogid (<5000) ja panna linnuke ette hannelisel.com blogile. Kindlasti tuleb kerida lehekülje lõppu, kus ilutseb nupp . Kui oled sellele vajutanud on sinu hääl arvestusse võetud ning olen väga tänulik selle üle, mis olete teinud. See tähendab mulle väga palju. Suured-suured tänud!