Reede hakkas mõnusasti. Esiteks ei olnud mul kooli. Otsustasin koos emaga, et lähme sellel päeval jõusaali. Nii hakkas minu päev. Hanna viisime minu vanaema juurde ja ise läksime jõusaali. Mõne aja pärast kirjutab mulle G* ja teatab, et tal on vaba päev ning ta võib võtta Hanna ühe päeva varem. Alguses leppisime kokku, et Hanna läheb tema juurde laupäeval. See oli üsna hea uudis kuna ma polnud ammu linnapeale saanud. Niisiis mõte läks juba jooksma ja hakkasin uurima plaane.

Ma ei olnud arvestanud, et Hanna läheb G* juurde niisiis ei võtnud ma asju kodunt kaasa. Sellepärast läksin peale jõusaali poodi kuna ma ei näinud mõtet minna tagasi koju, et võtta sealt Hannale lisariideid. Olin endale lubanud, et ei osta enam midagi Hannale kuniks saan mõned väikseks jäänud riided maha müüa. Just päev varem olin saanud mõned Hanna asjad müüdud ja sain lubatud paar riideeset osta. Lisaks oli Hannal vaja kindlasti t-särke. Me külastasime pepco poodi ja veetsime seal tükk aega. Leidsin Hannale trikoo, püksid ja kolm t-särki ning lisaks aluspüksid ja sokid.

Peale seda viisin ma empsi tema auto juurde. Hiljem läksin külastama vanaema. Vanaema juures rääkisime juttu ja sõime. Mõne aja pärast oli kell nii palju, et pidin liikuma G* juurde. Kui Hanna viisin G* juurde ära siis sõitsin Ülemiste parklasse ja jäin sinna ootama teisi. Sain kokku paari inimesega, kellest sai hiljem suurem grupp. Käisime ära ka T1 vaaterattal. See oli üsna põnev kuid isiklikult oleks tahtnud minna pigem valgemas. Me jõudsime sinna kottpimedas. Hiljem me läksime kõik koos vesipiibu baari. Seal tõmbasime vesipiipu. Mina jõin kokteili ja sõin friikartuleid kanaga. Peale vesipiipu läksid mõned inimesed ära ja mõned tulid juurde. Alguses tahtsime minna kuhugile baari aga me ei suutnud kuidagi ära otsustada millisesse. Õhtu lõppes väga varakult. Olen üsna kurb, et ei suutnud kauem vastu pidada või teised ei suutnud rohkem olla ja ära otsustada kuhu minna või mida teha aga noh, eks oleme vanur kah juba.

Laupäeval sain lõunast kokku Marliisiga. Pidime minema karti sõitma aga kogu laupäevane päev pöörati pea peale ja sellest ma siin arutama ei hakka. Kuid õhtu lõppes siiski väga huvitavalt. Käisime Burleski vaatamas. Selle huvitava ürituse leidis mu ema ja küsis minult, et kas ma oleksin huvitatud vaatama tulema. Mina olin loomulikult huvitatud kuna ma polnud ammu kuskil huvitavas kohas käinud. See asus siis täpsemalt Kalamaja kandis. Täpsemalt siis sellises kohas nagu Heldeke! Üritus ise toimus justkui teatri stiilis. Istuti tribüüni peal ja vaadati showd. Burleski vaatamas käies olid showd iga 30 minuti tagant ja aeg läks tegelikult üsna kiirelt. Show oli väga huvitav. Mis mind tõeliselt häiris oli see, et peaaegu terve see aeg räägiti inglise keeles. Samas oli hea vaheldus aga samas oli natukene ebameeldiv kuna ürituses polnud kuskil kirjas, et keeleks inglise keel. Lisaks oli seal ühe naise suhtumine väga ebameeldiv kui ajas meid ühtede kohtade pealt ära kuna need olid reserveeritud. Okei, ma saan aru, et need kohad kellegi teisele aga telefonis ekstra öeldi, et igaühele on istekoht. Tegelikult oli see, et paljud inimesed lihtsalt seisid püsti ja saalis oli nii palju rahvast, et praktiliselt ei saanud liikuda. Kui uurisime sellelt naiselt, et kus me peaks siis istuma siis oskas ainult õlgu kehitada. Me saime siiski istuda terve selle ürituse aegu kuid oleks võinud hullemini olla. Niisiis korralduse poolest pole ikkagi rahul kuna paljud pidid ikkagi seisma. Lisaks ruum läks üsna kiirelt umbseks ja üsna palav oli. Muidu ruum oli väga hubane ja lahedalt sisustatud. Mis puudutab üritust ise siis tegemist oli üsna läheda showga. Naised, kes tegid Burleski olid huvitavad ja kavad olid hästi läbi mõeldud. Kokkuvõttes ma ei oskagi öelda, mis täpselt Burlesk on ja isegi õhtujuht ei osanud täpselt seda seletada. Peale show vaatamist sain aru, et see on justkui tants, koomik, akrobaatika ja justkui striptiis koos, selle vahega, et täiesti paljaks ei võeta. Seda järeldan sellest, et üks naine tantsis laulu saatel akrobaatiliselt, tehes naljakaid liigutusi ning riietus lahti. Teine naine tantsis, tegi komöödiat ja riietus lahti. See naine oli huvitav kuna tema tegi väga palju nalja aga see esimene naine tegi pigem akrobaatilisi trikke ja seda oli üsna valus vahepeal vaadata kuna ta paindus väga hästi. Kohati isegi liiga palju ja seda oli justkui ebameeldiv vaadata.

Pühapäeval käisin oma võidetud makroonidel järgi. Võitsin need sellisest kohast nagu “makrooni majake”. Neid sain 10 tükki. Ausalt öeldes maitse poolest mulle need pigem ei meeldinud. Need olid sellised kuivema poolsed ja need polnud justkui magusad. Mina ise olen magusaid makroone söönud ja need ülihead. Muidu ma makroone ei raatsi osta aga ükskord sain ostetud oma endisest kooli sööklast (Tallinna Teeninduskoolist). Need olid väga soodsad seal ja need olid megahead. Seda maitset ma ei unusta kunagi. Muidu olen ikka proovinud välismaa makroone. Viimati ostsin näiteks Poolast. Vot need olid ka üsna head. Maitseid oli mitu erinevat.

Hiljem käisin Hannal järgi G* juures. Külastasime toidupoodi ja käisime vanaemal külas.

Kokkuvõttes oli mu nädalavahetus mõnus, üsna emotsionaalne ja samas ka tore. Sain nii vihastatud, nutetud kui ka naerdud. Lisaks tutvusin uute asjadega ja avardasin silmaringi. 

https://fienta.com/et/heldeke-burlesque-show