Kollektiiv Naistekas käis pühapäeval imelises kohas nagu Aurora Yoga Studio. Me käisime partnerjoogas ja akrojoogas. See lihtsalt imeline. Meile kõigile meeldis väga, saime naerda ja lõbutseda. Lähemalt räägime oma kogemustest.

Liivi

LIIVI: See oli huvitav kogemus ja mõnus trenn. See annab ka hea aimduse füüsilisest vormist ja keha tugevusest. Kindlasti suur osa sõltub ka sellest, kuidas kogu keha tervikuna toimib ja kuidas omad kontrolli oma keha üle.Mõni poos oli lihtsamini saavutatav, mõni ei tahtnud kuidagi õnnestuda. Kuid ei pea muretsema, vahel võtab mõni asi vähem aega, vahel mõni kauem, ei pea kohe esimesel korral kõik välja ju tulema. Selleks ongi toredad juhendajad, kes aitavad nõu ja jõuga trennis.

Koju jõudes tundsin sellist efekti, just kui peale head ja korraliku sauna. Kogu keha kiirgas mõnusat sooja tunnet, selline mõnus lõdvestav tunne oli ja unine olek.

Minu jaoks siis eeliste loetelu: parem tasakaal, painduvus, oma keha tundmine ja kontroll, hea füüsiline vorm, tuju ja positiivsed mõtted.

Marleen

MARLEEN: Päris pikka aega on mõttes olnud ja soov minna joogat proovima, see tundus mulle rahuliku ja lõõgastavana.

Lõpuks tuli mul võimalus võtta osa paarijoogast ning loomulikult tahtsin ma sellest osa saada. Uskusin, et joogast tagasi tulles tunnen ennast välja elatuna ja rohke energiaga. Joogatund ise osutus füüsiliselt keerulisemaks kui seda esialgu arvasin olevat, kuna pidime ikkagist paarilist füüsiliselt toetama ja vastupidi. Paarijoogasse võib vabalt minna ka üksinda, kui pole sõbrannat või elukaaslast käepärast võtta, ning kohapeal uusi tutvusi teha. Olukord, mida ma ei oodanud joogast oli see, et nalja sai väga palju.

Pärast tundi tundsingi ennast välja elatuna – paarijooga võttis minu jaoks üleliigse koormuse ja mured mõttest ära, mistõttu on stressirohke aeg hea põhjus joogaga alustamiseks. Üleüldiselt sain väga hea kogemuse Aurora Yoga Studiost toreda seltskonna, õhkkonna ja eriti toredate treenerite tõttu.

Elise

ELISE: Mina olen juba mitu aastat mõelnud jooga peale, et tahaks hirmsasti joogat proovida. Ma isiklikult ei ole leidnud selleks aega või kui on aega, ei ole julgust minna. Just selline tund nagu akrojooga ja paarijooga oleks esimene samm sinna poole, kui ei julge üksi minna. See oli väga hea võimalus mulle. 

Joogasse jõudes oli mul ärevus tunne, sest tegelikult otseselt ei teadnud ma sellest midagi. Tundi jõudes olin juba rahunenud, eriti lõbus oli see, kui hakkasime juba harjutustega pihta. Alguses oli mul nii raske keskenduda kuna tunnen, et mina ei tunnete hästi tasakaalu ja olen nagu puuork, kes ei paindu. Mida rohkem tund edasi läks, seda jõulisemaks ma muutusin. Kehale oli see väga mõnus trenn, samuti ka vaimselt.

Peale tundi valdas mind väga hea tuju, õnnetunne. Justkui puhanud tunne ja suudaksin kasvõi maailma vallutada. See oli äärmiselt rahustav tunne. Selle tunde pärast ja kogu stuudio atmosfääri pärast läheksin igakell tagasi joogatama. Ma tunnen, et olen leidnud justkui oma ala, mida edasi võiksin uurida ja proovida. 

Kokkuvõtvalt saame soovitada sellist suurepärast tegevust nii sõbrannadele, sõpradele, paaridele. Üheskoos usume, et see akrojooga ja paarijooga aitab luua paremat usaldust ja üksteise usaldamist.

Triinu ja Risto on väga toredad, abivalmid ja rõõmsameelsed juhendajad! Stuudio on väga hubane ja poeb südamesse. Kui tekkis huvi siis kindlasti mine vaata nende kodulehte ja külasta tunde. Kui ei julge siis võta sõber kaasa, või keegi meist. Tuleme meeleldi 😉

www.aurorayoga.ee