img_0111Kaisa tegi endale Matra “Sweet Orange” vannipommidega mõnusa vanniõhtu. Tema arust on see vannipomm parim, nendest, mida ta kasutanud on. “See apelsini lõhn on lihtsalt nii lõõgastav ja mõnus. Nahk sai nii pehme ja siidine, mis püsis veel mitmeid päevi nii.”

img_0109

Liivi valis Matra seast komplekti “Black Magic”-u. Tegemist on lavendli ja jasmiini lõhnaga vannipommiga. Ta katsetas seda oma ja laste jalgadel, tehes jalavanni. Kahjuks Liivile see vannipomm ei meeldinud. Ta oleks soovinud rohkem tunda lavendli lõhna kuna see vannipomm meenutas pigem pesuseebi lõhna. Lisaks jättis jalad mustaks. Seda oli raske nahalt maha pesta ja ka jalavanni kaussi tuli hoolega küürida. “Lavendli idee on iseenesest väga hea, vilgukivi on hea sära andja, kuid kahjuks seekord sai seda nahale liiga palju ja musta värvi maha saamine ei olnud kerge.” Kuid Liivi usub, et selle kõige kõrval, ei maksa alahinnata tootes sisalduvaid koostisosi ja nende häid omadusi nahale. Kes teab, ehk mõne aja pärast Matra teeb antud toote osas muudatuse, ning on võimalik antud toodet kasutada mõnusaks lõõgastavaks vannis käiguks, mis vannis käigu lõpus välistab liigse toote maha pesemis ja vanni puhastamis vajaduse.

img_0064Mina sain proovida vannipomme, mis oli piparmündi ja apelsini lõhnaga. Tõesti, kui neid nuusutada siis lõhnavad täpselt nii nagu öeldud. Eriti meeldiv on see, et lõhn on naturaalne, mitte tehis. Koostisesse on lisatud veel kuivatatud saialille õielehti ja nahka toitvaid õlisid.  Seda oli tunda peale vannis käiku. Keha on niisutatud ja pehme.

Vannis olles oli tunda mõnusat piparmündi ja apelsini aroomi vaheldumisi. Vannis ujusid kuivatatud saialille õielehed. Põles ka küünal, mis tegi atmosfääri eriti romantiliseks. Mina ise isiklikult oleks tahtnud saialille õielehti rohkem vannis näha, kuid peale vannitamise lõppu oli tore, et neid vähem vannis oli. Hiljem kergem koristada.

Peale vannis käimist on keha mõnusalt pehme ja kergelt õline. Kehale piparmündi ja apelsini lõhn külge ei hakanud, mis on tegelikult meeldiv kuna vannis olles tunneb lõhna piisavalt kaua. Olen valikuga väga rahul ja soovitan “Calendula” komplekti kõigile.

img_0110

Kõik meie kollektiivi liikmed said proovida ka vannisegu “The Rose Garden”. Liivi tegi iseendale selle vanniseguga jalavanni. Kaisa ja mina saime vanni mõnusid nautida. Segu on väga mõnusa roosi lõhnaga, kergelt kihises vees, nahk jäi mõnus ja pehme peale vannitamist. Lõhn jääb nahale tükiks ajaks. Liivile see segu meeldis väga, see lõhn ning damaskuse roosi õli niisutas nahka ja andis imelise lõhna. Kaisa soovitab kõigile, kes tahavad mõnuleda ja lõõgastuda vannis- just neid vannipomme ja vannisegusid.

Liivi vannipommiga läks veidikene halvasti kuid sellegi poolest kollektiiviga ühtselt soovitame Matrat. Neil on suur valik erinevate lõhnadega vannisegusid – kindlasti heitke pilk peale nende toodetele ja leidke ka endale oma lemmikud! Kindlasti osalege ka kollektiivnaistekas instagrami loosimises.