Hommik hakkas suhteliselt vaevaliselt. Ma ei suutnud kuidagi üles ärgata. Lõpuks kui silmad lahti tegin olin juba 1.5h rohkem maganud kui pidin. Benno oli ka selle ajaga läinud hulluks. Ta muudkui lõugas teises toas. Ulus kuna arvas, et ta on üksinda kodus. Üleüldse kui kedagi kodus ei ole siis ta tavaliselt ronib kappi peitu. Sellel ajal oleks ma nii tahtnud, et ta kappi läheks kuna tema ulumine aias mind nii korralikult keema, samas ei jaksanud ka püsti tõusta, et kutsuda ta enda tuppa. Niisiis ei saa süüdistada siin koera, oma laiskus.. kuid sellegi poolest on loll kutsu.

Lõpuks kui ma silmad lahti tegin siis vaatasin veel psühholoogi konspekti üle ja panime Hannaga riide. Me sättisime koos ja läksime psühholoogia eksamile. Olime graafikus kuniks järsku enam polnud. Kuid sellegi poolest jõudsin ma klassi 2 minutit hiljem. Istusin siis koos Hannaga Ebe kõrvale. Seal oli täpselt kaks vaba kohta. Ta hoidis neid meile. Hanna vaikselt vaatas multikaid telefonist ja mina lahendasin eksamit. Kurb küll, et Hanna ei saa mulle vastuseid ette öelda. Või noh, veel ei saa.. Igatahes kui eksami sain lahendatud siis sain teada ka koheselt oma punkti summa. Kokku pidi saama 14 punkti 20st. Mina sain täpselt 13.08 ehk 0.92 punkti vähem. Nagu mida kuradit?!? See on isegi vähem kui 1 punkt. Ma olin nii kuri enda peale, et mis mõttes?!? Ma olin nii kindel, et teen selle ära. Eelnevalt olin veel mõelnud, et olen saanud kõik oma asjad ilusasti valmis ja õigel ajal. See oligi liialt ilus, et kõik järjest ühel semestril ära teha, et ei oleks õppevõlgu. Esimest korda elus oli mul reaalselt kõik asjad tehtud tähtajaks kuniks psühholoogiaga metsa läks. Tunne veel rõõmu!

Psühholoogiat saab õnneks parandada aga see ikka väga raske. Meil olid ikka sellised küsimused, et kohutav. Põhiliselt oli vaja teada inimesi, kes tegelesid mingite aladega psühholoogias. Mul isegi seda keeruline siin seletada. Kõik oli selline pähe õpitav teema, mitte mõtteline käik, et panen tunde järgi. Eriti nõme oli see, et ei saanud teada, kas sinu vastus oli õige või vale. Ilmselt tuleb uus töö samade küsimustega kuigi ei tahaks selle peale panustada. Kui nii on siis ma isegi ei mäleta neid küsimusi kuna teema oli üsna keeruline. Uus eksam tuleb igal juhul 14ndal jaanuaril ja siis ma pean selle 100% ära tegema.

Eksami “tegin” ma umbes 20 minutiga ära. Õnneks oli Hanna minuga kaasas ja ma ei pidanud kuskil aega parajaks tegema, et minna Hannale lasteaeda järgi. Oleks olnud kuskil 6 tunnine tiksumine. Õnneks sain minna kohe koju ja käia poes ning osta lohutuseks hunniku mandariine või hoopis tähistamaks, et tegin anatoomia eksami ära..