Juhuu, grey anatoomia eksami tehtud! 💪

Äratuse panin endale 6:45 peale ja ma lükkasin selle edasi. Lõpuks aga kiirustasin lasteaia suunas. Õnneks Hanna ei olnud väga unine ja suutis end kiirelt riidesse panna. Jõudis veel natukene Andriga juttu ajada ning siis pidimegi liikuma hakkama. Ummikud olid suhteliselt pikad aga tegin väike ümberpõike. Lasteaeda jõudsime ajaliselt plaanitult.  Kuid teel kooli kohtusin ühe suure ummikuga. Mingi auto oli keset teed seisma jäänud. Ebe ütles, et sellel autol oli ratas alt aga mulle tundus, et oli kellegile tagant sisse sõitnud kuna selle auto ees oli veel üks auto. Edasine sõit läks aga kiiremalt. Kooli jäin ma siiski 15 minutit hiljaks. Otsustasime Ebega, et tundi ei lähe. Selle asemel õppisime anatoomiaks. Järgmisel tunnil käisime aga kohal. Seejärel käisime söömas ja peale söömist läksime raamatukokku õppima. Ebel hakkas eksam 12:30 ja minul 14:30. Mina ei saanud end registreerida 12:30 gruppi kuna see oli juba täis. Selles rühmas sai olla kokku 70 inimest. Hiljem vaatasin, et mõned inimesed olid sealt grupist lahkunud kuid ma ei saanud muuta varasemaks. Minu grupis oli 9 inimest. 

Kokkuvõttes sain ma õppida 3.5 tundi raamatukogus. Lisaks olin valmistunud kodus ja ma tegin ära selle. Minu jaoks oli see üllatus kuna viimasel hetkel sain teada, et tulevad ka teised asjad sisse, mida ma ei ole õppinud. Mina ise olin panustanud sellele, et teen selle üldse ära – 51%. Mina sain 58%. Mina olen selle tulemusega väga rahul. Ma nii kartsin seda tööd. Juba tund enne tööd ei suutnud olla. Ma ei suutnud mitte millegile mõelda. Nii kui ma eksamile mõtlesin hakkas mul seest kõik keerama. Otsustasin, et viidan oma aega telefonis. Eksamile kohale läksin 14:28. Uksed olid lukus. Ma nii ehmusin, et mida kuradit. Õnneks tuli üks õppejõud, kes oli samuti hiljaks jäänud ja sain ikkagi uksest sisse. Õppejõud kurjustas minuga, et ma hiljaks jäin ja kurjustas, et mul väliriided kaasas on. Kellaaja kohapealt ütlesin talle, et 14:28 on kell. Ta ütles, et 14:30 on juba eksami algus. No ma ei tea, millest me siin räägime. Väliriiete kohta ma ignoreerisin teda. Esiteks ta ütles mulle, et mul on välis riided seljas, SELJAS! Või koguni ütles üleriided seljas?!? Igatahes ütles ta mulle seda väga imelikult. Kuidas need mul seljas on kui jope oli mul käes.. igatahes mõtlesin, et kobisen miskit vastu aga jäin mõtlema, et ilma temata ma ei oleks eksamile saanud. Õigemini, oleksin küll aga ilmselt ma oleksin pidanud siis ukse taga kolistama. Kui läksin oma nime kirja panema siis küsis see sama õppejõud veel minu jope kohta aga endiselt mina ignoreerisin. Teine õpetaja ütles, et mis sa nüüd norid teise kallal. Äkki ta üldse Pärnust ja neil ei ole garderoobi. Endiselt vaikisin seal. Oma kohale jõudsin täpselt 14:30 ja eksamit hakkasin kirjutama 14:31.

Eksami küsimused olid üsna keerulised. Mõne küsimuse peale jäi küll suu lahti ja mõtlesin, et mida.. ma ei ole seda õppinud jne. Õnneks oli seal ka neid küsimusi mida oskasin. Ma jäin sinna suhteliselt viimaste hulka kuna ma nii põdesin oma vastuste üle. Kaks vastust ma veel parandasin valeks. Võimalik, et oleksin saanud veel rohkem punkte. Eriti häiris mind see, et järelevaataja oli täpselt mul seljataga ja vahepeal rääkis ta teise õppejõuga. Vahepeal liikus seal üks õppejõud ringi ja põrand krigises. See oli suhteliselt häiriv aga samas töö ma suutsin ära teha. Mõne minuti pärast lõpetas üks tüdruk Kui mina ära liikusin siis kuulsin, et üks tüdruk ei saanud läbi eksamit. Peale seda mõtlesin, et sitta kah ja vajutasin nuppu. Hoidsin ise samal ajal silmi kinni ja kui lahti julgesin teha siis passis mulle sealt 58% ja megaõnnelik enesetunne. 

Peale seda liikusin poodi. Hanna ühe kleidi ja ühe pusa viisin poodi tagasi. Leidsin sealt samast ka Hannale ja Andrile jõulukingid. Nii, et päris hästi läks! Kingid peitsin autosse ära. Seejärel suundusin Hannale lasteaeda järgi. Nüüd me oleme veidikene kodus olnud ja varsti hakkan õppima järgmiseks järeleksamiks. Just sellele mille ma maha magasin. Seda kardan ma veel rohkem kuna see on praktiliselt.