Täna broneerisin Hanna sünnipäeva ära. Olen pikalt mõtlema hakanud, et mida siis Hannale õieti kinkida. Korraga mõtlesin välja, et Hanna sünnipäeva kingiks hakkab olema nukumaja. Hanna on viimasel ajal alati mängutubades hakanud mängima nukumajaga. Sealt tuli ka see mõte, et selline vahva majake võiks olla ka temal. Samas mõtlesin, et kingin Hannale ühe korraliku beebi, mida ta saaks kärutada oma eelmise aasta kingituse sees ehk nukuvankris. Nii ma vähemalt olen mõelnud nii kuniks selle ajani kui tuli mõte ka nukumaja osas. 

Nukumajasid olen uurinud nüüd viimased kaks kuud. Mitte muidugi järjepidevalt aga olen vaadanud. Mulle hakkas meeldima üks Roosi nukumaja. See maja oli kunagi mu tädi lastel ka. Sellega oli väga vahva mängida ja mäletan kuidas tahtsin ka endale sellist. See oli selline ilus, roosamanna ja värviline. Minul tookord oli puust, megasuur ja üksluine kuid sellegi poolest oli see väga lahe ja mängitud sai sellega korralikult ning mitu aastat. Roosi firmal on ka teine nukumaja, mis kannab nimetust Villa. See mulle üldse ei meeldi. Sellel on rohkem tubasid ja mitmest nurgast saab laps/lapsed mängida. Meenutab justkui päris maja. Samuti on värviline ja roosa. Mitte meeldivus ongi selle välimus ja mõte, et igalt poolt ei näe tubasid. Kahe kuu jooksul vaatasin ka teid nukumajasid kuid need ei tundunud üldse lahedad. Mõtlen, et kas on vale vaadata oma arvamuse poolest või peaksin seda arutama ka Hannaga? Äkki tema eelistus on mingi teine maja. Samas tuleb see üllatusena aga olen temaga rääkinud, et kas ta üldse sooviks sellist asja. Igatahes nüüdseks olen kingituse Hannale ära ostnud. Perre tuleb siiski Roosi Villa, mis ei olnud minu eelistustes. Ma leidsin väga hea pakkumise nukumajale ja selle sees oli ka mööbel. Keegi pani müüki selle kasutatuna kuid kirjutas, et näeb justkui uus välja. Mõtlesin, et miks ma peaks ostma 135€ uue maja, millele lisandub mööbel (umbes 100€ juurde) ja nukud veel lisaks. Minu arust tuleks ikka uskumatult haige hind kokku. Pakkumise leidsin majale ja mööblile kokku 99€. Mööbel on igas 5 toas. Viimasel ajal müüakse koguaeg neid Villasi ja hinnad küündivad ilma mööblita 50-70€. Minu arust ideaalne pakkumine! Lisaks sellele tahtis see inimene alguses saada osta kohe hinnaga 110€ ja täna märkasin, et oli pannud osta kohe hinnaks 99€. Mõtlesin, et ei riski selle 4€ga ja ostan kohe ära. Oksjoni alghind oli 95€. 

Nüüdseks otsin ka nukke. Mulle on hakanud meeldima puidust painduvad nukud. Mõtlesin, et ostan need või lasen kellegil kinkida need Hannale. See sobiks ideaalselt nukumaja komplektiga. Lisaks on Hanna ennegi nende nukkudega mänginud ja mulle tundus, et talle meeldisid need. 

Seos nüüd selle beebiga, mis tahtsin kinkida nukukäru jaoks siis mõtlesin, et lahe oleks Hannale osta reborn nukk. Need on väga armsad ja näevad väga päris beebide moodi välja. Kuid need on väga kallid nukud. Õnneks neil turgu on ja kui tahaksin müüa siis kindlasti on ostja. Mida ilusam ja reaalsem nukk on seda kiiremini müügilt ära läheb. Neid ma olen vahelduva eduga vaadanud. Täna avanes võibolla võimalus mul üks selline saada. Nimelt leidsin facebookist ühe lapsevanema, kes on praegusel hetkel reisil ja seal parasjagu on selline nukupood, kus neid müüakse. Reklaamis välja, et võib paar nukku osta. Nüüd lähiajal peaks ta tegema mulle pildid ja ehk mõni beebi meeldib ja tulebki meie perre. Selle beebike ilmselt tuleb meile Hannale kahepeale ehk läheb siis teiselapse isu ükskord üle kah.. kui ühtepidi ei saa siis ehk teistpidi saab, lisaks positiivne, et kunagi ei nuta ega nõua süüa #kõlanhulluna #olengihull 😀

Hannale meeldivad ka raamatud, lego duplo, playmobile. Praegu just küsisin temalt, et mis mänguasjad talle meeldivad ja mõtles veidikene ning teatas pepupiil ehk playmobile mänguasjad. Rohkem ma nagu ei teagi.. hobuse hullus on ka aga see vist oli korraks.