Mina käisin eile õhtul Cafe Amigos eriüritusel, kus esines E-Type. Ühtlasi oli see ka Amigo sünnipäeva üritus. Nad said 24-aastaseks.

Noortemate ja vanemate pidu ei ole üldse erinevad. Üllatus-üllatus, kakluseks läks juba pileti järjekorras. Noorte peol ei ole veel näinud kaklust järjekorras ehk ei saa öelda, et on väga suuri erinevusi käitumisnormides. Üks mees tahtis mööda aga teine mees ei lasknud sellel sündida. Teisele mehel hakkas närvidele käima, et koguaeg trügitakse. Õige kah! Kuid see esimene mees ei tahtnud kuidagi alla anda ja surus oma käed teise mehe ja seina vahelt, et tekitada ruumi läbi pääsemiseks. Nii see kaklus algaski. See oli ühtemoodi huvitav ja põnev kuid kaklus lahutati väga kiiresti turvameeste poolt. Peale meeste lahutamist hakkasid kaklema meeste naised omavahel. See oli veel huvitavam kuna vehiti ka jalgadega aga ka seegi kaklus lahutati kiiresti.

Üks vanaisa tukkus ka laua taga. Eks tema jaoks kell pool 2 esineja peale tulek oli liiga hilja. Lava ees oli üks tore tädi kes kogu aeg vehkis oma kätega ja astus jalgade peale. Tal oli raskusi püsti seismisega kuniks ta leidis poole nooremad räppari välimusega kuti, kelle najal oma väsinud keha toetada. Kutt ja ta sõbrad olid oma silmade kaitseks soetanud päikeseprillid, et kaitsta oma silmi erksate lavatulede eest. Kusjuures hea nipp! Peab üles kirjutama. Teinekord tulevad mul ka päikeseprillid kontserdil ette, sest miks peab neid ainult suvel kasutama?

Mis mulle väga meeldis oli see, et järjekord garderoobis läks väga-väga kiirelt. Ma pole kunagi vist olnud nii kiire järjekorra sabas. Esineja oli super lahe ja küttis rahvast rajult. Üldjuhul olid inimesed sõbralikud, jutukad, ei olnud telefonides ja tantsisid. Ka vanemad oskavad nautida kontsertit nagu nooremadki. Tuleb välja, et suuri erinevusi noorte ja vanema generatsiooni peol ei olegi kuid oli valjem muusika ja silmi pimestavam lavavalgus. Kus on mu päikeseprillid?