Olen mitmeid kordi mõelnud, et nüüd on viimane käru aga siiski nii ei ole läinud. Hannal on läbi aegade olnud 29 käru. Ausalt öeldes on mul veidikene piinlik seda numbrit välja öelda, sest see tundub nii uskumatu. Mõni saab hakkama ühe-kahe käruga ja mina aina vahetan ja vahetan. Ühtlasi saab seda liigitada justkui hobi alla. Minu meelest on väga vahva minna ja vaadata kellegi käru ning siis see endale osta sobivuse korral. Käruga jalutamas käia ja teha pilte ning arvustust kirjutada. Hiljem jälle müüki lükata ja oodata seda uut varianti. See peletas igavust kodus kui Hannaga kodune olin.

Kärusõltlase pisik on minu sees ikka kuid vähemaks on jäänud kärude vaatamine. Sellegi poolest seisab mul kodus 6 käru. Minu läbi aegade kallim käru on olnud Bugaboo Buffalo. Sain selle üsna hea hinnaga kuid ostsin sinna juurde kaarvarju ja soojakoti. Kõige odavam on mul olnud üks kergkäru, mille firma oli täiesti tundmatu – teutonia vms oli nimi.

Tänaseks päevaks on mul kodus Baby Jogger City Mini GT, BJ City Elite, Thule Urban Glide2, Cybex Priam, Cybex Priam Lux ja Chicco Multiway Evo. Kõige rohkem meeldib mulle välimuselt Cybex Priam Lux käru. Liikuvuse poolest meeldib Thule Urban Glide2. Meie jaoks kõige praktilisem on ikka meie armas Baby Jogger City Mini GT. Seda ma ei vahetaks mitte millegi vastu. Vot see on meie lemmikuks jäänud. Mahutab asju igale poole ja istumisosa on pikk ning kaarvari suur. See käru on meil kõige kauem olnud.

Ma olen mõelnud, et 30nes käru jääb meile viimaseks. Kas seda ka jääb, teab vaid tulevik. Ausalt öeldes ma ei teagi millist käru ma sooviksin aga tean, et sinna peaks Hanna ära mahutama ja sellega läheb vist raskeks. Hanna on suhteliselt pikk laps juba. Pealegi pole väga aega meil, et jalutada. Võimalik, et suvel jalutaksime rohkem kuna siis on ilusad ilmad aga praegu on nii varakult pime, et õue ei tahaks minnagi.

Praegusel hetkel olen mõelnud, et minu uus käru võiks olla Kangaroo Venice Child jalutuskäru. Praegu vaatasin e-poodi ja krt, seal nii hea hinnaga aga samas kallis..

Lisaks otsustasin, et lasen saatusel juhtida ja panin kõik kärud müüki. Eks näis mis viimasena alles jääb..