Järjekordne koolinädal on peaaegu läbi. Esmaspäevane päev oli mul koolivaba. Käisime siis koos Hannaga Ülemistes aga shoppamisest ei tulnud midagi välja kuna Hanna kiusas. Mõtlesin, et saadan ta lennumaale aga tuli välja, et 4 aastaselt saab üksinda teda sinna jätta. Niisiis ei aidanud ka see variant. Edasi suundusime Anette juurde. Käisime tema juures külas. Rääkisime juttu ja lasin ka temal lahendada minu sünnipäeva kahooti.

Varsti oli kell juba seal maal, et pidi hakkama koju sõitma. Sõitsin koju suhteliselt kaua. Selline tunne oli, et ma ei jõuagi koju. Sõida ja sõida ja sõida… Koju jõudes rääkisin empsiga veits juttu ja hakkasin tegutsema. Õhtul avastasin, et mul on homseks rühmatöö. Aitasin rühma nii palju kui sain kuna kõik oli peaaegu juba tehtud.

Järgmisel päeval oli rühmatöö esitamine. Me olime klassist teised kes pidid esitama tööd klassi ees. Sellel päeval sain ma koolist varem ära. Ma läksin tegema kärust pilte, et see müüki panna. Käisin veel poes ja ostsin süüa. Peale tegemisi läksin Hannale lasteaeda järgi ning sõitsime koju. Kodus tegin ma süüa ja tegutsesin kollektiivi, Hanna ja endaga. Mõned asjad lükkasin ikkagi homsesse kuid sain üpris palju asju tehtud.

Kolmapäeval registeerisin end lõppastme koolitusele. Ma lähen seda tegema 11.novembril ja sõidud on 12.november. Selle eest ma pean maksma 99€ ja see oli kõige odavam. Muidu hinnad olid seal 105€-140€. Kõige odavam hind mis nägin enne sünnipäeva oli 95€ ja ühepäevane. Kahetsen, et kohe seda pakkumist ei võtnud. Mul oli siis koolivaba päev ka aga nüüd pean koolist puuduma. Mingil muul ajal ei saa ka minna kuna olen jätnud selle suhteliselt viimasele minutile ja 16.november saavad mul esmased load läbi.

Eile oli mul koolis praktika. Eriline hetk oli see, et saime üksteist toita ja mul oli sellel ajal kõht ikka mega tühi. Ma sain enne pool jogurtit ära enne kui keegi teine sai mind toita. Mul oli vahetunnis lihtsalt nii suur nälg. Peale kooli käisime ka mäkkis. Emps ja Andri oli ka.

Täna on mul koolis tööohutus ja meil on samuti vaja praktika riideid. Me hakka evakueerima “patsiente”. Ilmselt nendeks on rühmakaaslased. Kõlab igal juhul väga lahedasti, et tahaksin juba tundi minna kuna saame ka tulekustutit kasutada.