Uskumatu, aga mulle lisandus ette 2 ja polegi enam nii nooruke. Muidugi oleneb kelle poolt vaadatuna. Sünnipäeva lõpus tuli selline vahva uudis, et meie kollektiiv naistekas instagram ja meiliaadress on kustunud. Nüüdseks oleme teinud uue instagrami kollektiiv naised. Kui ei ole veel follow vajutanud siis mine tee seda.

Oma sünnipäeva päeva veetsin kodus ja suhteliselt üksinda. Kodus oli peale minu veel koer, kass ja Hanna. Sellel päeval oli veel koolivaba päev siis eriti luksus oli terve päev vaadata Grey Anatoomiat. Õhtul, kui emps koju tuli siis emps tegi proovi huvitavast salatist. Seda pakkusime ka minu sünnipäeval. Emps kinkis mulle vahva üllatuse. Ta oli õmmelnud väikse kotikese ja sinna koti sisse oli pannud veel raha sisse. Õnneks ma avastasin ruttu. Kuid ükskord kinkis emps mulle pildiraami, mille taga oli raha. Ta kinkis selle peale minu tehtud Marcuse jõulukinki, mille pildiraami taga oli Weekendi pilet. Ma isegi ei tulnud selle peale, et tema raami taga võiks miskit olla. Nädal hiljem ütles emps, et ta andis mulle 100€ ja kas ma ei mäleta. Tõesti ma nii ehmusin ära, et kuidas ma ei mäleta ja kuhu ma selle panin jne. Ma läksin suht paanikasse. Lõpuks siis ütles, et pildiraam ja siis sain aru ning naersin täiega. Tagant järgi mõtlen, et ma ei oleks pidanud Marcusele ka ütlema, et seal pildiraami taga miskit on 😀 Oleks tahtnud ta reaktsiooni näha hiljem.

Järgmise päeva hommikul käisime kollektiiviga ühel lahedal brunch’il. Räägiti seal siis laste toitumisest. Kohal oli ka lastearst ja toitumisnõustaja. Saime seal erinevaid infokilde. Lisaks pakuti süüa ja see kõik toimus pererestoranis Kniks&kraaps. Restoran ise oli väga armas. Nurgas oli ka mängimisala kus lapsed said mängida.

Peale üritust läksin koos Hannaga kooli. Sellel korral käisime inglise keele tunnis. Minul oli vaja teha seal sõnadetööd. Naljakas oli see, et mina istusin klassi ees ja Hanna istus klassi taga. Ta ei hakanud seal kartma ega midagi. Vahepeal midagi vist jutustas ja õppejõud ütles nii naljakalt, et ei räägi seal teistega, lapsega võid aga sõnu ei küsi.. midagi sellist ta ütles ja see kõlas nii naljakalt kuna kursusekaaslane vastas selle peale ka naljakalt. Igatahes peale sõnadetööd läksime koju.

Reedel ma koolis ei käinudki. Ma hakkasin tegelema oma sünnipäevaga. Tegin salatit ja kaunistasin veel mõned asjad toas ära. Õhtul oli plaanis minna kollektiiviga bowlingusse. Kokkuvõttes me käisime vaid kahekesti, õigemini neljakesti kuna Mirelli mees ja ta laps oli ka kaasas.

Järgmisel päeval hakkasin suured valmistused pihta. Marcus tuli veidi varem meie juurde ja aitas koristada. Hiljem käis ka poes. Hanna aitas mul isegi kartuleid koorida. Okei, mina koorisin kõik kartulid ära ja Hanna abistas kokku poolteist kartulit.

Minu sünnipäeva teemaks oli halloween. Kuidas see mõte tuligi oli nii, et Marliisiga käisime poodides ja nägime halloweeni asju. Ausalt öeldes olen ma alati tahtnud teha mingi halloweeni peo aga olen alati arvanud, et mu sünnipäev on kuidagi liiga vara selle tähistamiseks. Ma tõesti eksisin. Peaaegu kõigil olid kostüümid seljas ja see oli megalahe. Kui ma dekoratsiooni kaunistusi vaatasin pinterestist siis ma avastasin, et ma olen teinud eraldi kausta kus ma kogusin halloweeni mõtteid. Lõpuks ma siis teostasin selle.

Ma isegi ei mäleta enam kes olid minu esimesed külalised kuna algus läks suhteliselt tormiliselt. Kui esimesed külalised jõudsid siis olin alles üleval ja tõmbasin kleiti selga. Lisaks aitas mind Mariette, et kleit verega kokku teha.

Sünnipäeva ajal ma koguaeg jooksin ja tegin miskit. Söömisest jäi ka suht väheseks. Kokku sain söödud kaks lihatüki ja peotäis salatit. Kuid sellegi poolest mulle meeldis sünnipäev väga ja olin väga väga rahul sellega. Minu viimase aja lemmikuks on kahoot.it mäng. Me koolis oleme seda mitmel korral mänginud ja arvasin, et sünnipäeva ajal seda mängida oleks megatore. Nii ka oli! Mängu ajal tuli mulle Hanna kaisu ja jäi mulle magama sinna. Uinus hetkega kuna ta päeval ka ei maganud.

Kuid see ei olnud veel kõik. Marcus oli ostnud isegi ilutulestiku. Käisime ka seda vaatamas õues. Lasime seda Marliisi endise maja ees õhku ja täiega lahe oli seda vaadata. Isegi naabritädi tuli akna peale.

Sinna maani oli kõik super hästi kuniks me läksime linna. Esiteks oli meil probleeme piletiga, turvad ei teadnud midagi. Lõpuks siis küsiti ja lõpuks lahendati meie probleem ka aga see kõik oli suure viivitusega. Õnneks me esinejat täitsa maha ei maganud ja seda  showd oli päris naljakas vaadata. Koju jõudsime me kell 4. Sellest reaalselt 10-20 minutit tantsisime. Muu aeg oli ootamine, baarist baari kõndimine ja sobiva iste koha leidmine, lihtsalt kellegi ootamine või lihtsalt peata kana olek. Niisiis parima emotsiooni ilmselt oleksin saanud siis kui oleksin jäänud koju. 

Järgmisel päeval hakkasime koristama. Suht hull seis oli hommikul 😀

Sünnipäeva pildid on siin nähtaval