Mäletan kuidas käisin kärusõltlaste kokkutulekul Tallinna Loomaaias. Meil oli seal üsna suur kokkutulek. Seal oli palju erinevaid kärusid. Mõned olid ikka väga-väga huvitavad ja mulle üks käru hakkas sealt meeldima. Just see sama Bugaboo Buffalo. Olen ka enne eelnevalt seda märganud internetis kuid pildi pealt ei tundunud sugugi nii ilus kui päriselus. Ühel suvisel päeval leidsin internetist sellele kärule roosad, fuksia roosad katted. Komplektis oli veel ka fuksia roosa soojakott. Ma olin terve see aeg ilastanud just sellest roosast komplektist ja just sellesse olingi armunud seal Tallinna Loomaaias. Mul polnud siis veel käru aga ometigi ostsin need ma ära. Ma teadsin südames, et ühel päeval selle käru endale ostan. Mõned päevad hiljem või isegi kuu hiljem nägin internetist väga hea pakkumise sellele kärule. Ma ei olnud veel päris kindel kas ma ikka tahan ja suudan seda osta, sest selle hind oli siiski väga kõrge kuid pakkumine oli tõesti väga hea võrreldes teiste kärudega. Ma olin igatahes müüdud!

Meie seiklus hakkas sellega, et õhtul, hilja õhtul sõitsime kolmekesi sellele kärule järgi. Marcus tuli ka esimest korda käru ostmisele kaasa. Nii ma selle suure käru koju vedasin. See oli tõesti hullult suur käru, et see peaaegu ei mahtunudki mu autosse ära (Ford Focus luukpära). Veel naljakam oli see, et mu autos oli veel üks käru – Bugaboo Bee. Seal maja ees üritasime neid kahte autosse lükata. Nägime väga palju vaeva, mina naersin südamest, Marcus oli kuri. Ma veel kirusin, et mis mõttes, ma lähen käru ostma ja ei jätnud teist käru koju. Oeh, jah. Mälestused..

Nüüd kui saime kõik ennast ära mahutatud siis sõitsime kodu poole. Kindlasti oli mul vaja veel öösel see käru ära proovida. Niisiis ei saanud Marcus ikka veel magama. Hanna magas kärus aga kõik kärutamise maha. Trepist üles vedamine oli ka omakorda naljakas kuna me ööbisime linnas korteris siis seal trepikojad olid väga väiksed kuid sellegi poolest saime lõppude lõpuks ka ülesse. Ilmselt kõik majaelanikud ärkasid selle peale, sest tõesti koridor kajas meie naerust. Õnneks keegi midagi ütlema ei tulnud.

Natukene nüüd kärust. Ma tundsin sellest kärust väga puudust. Ma ausalt öeldes kahetsen, et mul ei olnud seda käru varem. See on selline tõeliselt korralik tank, millega on igal ajal mõnus kärutada. Läbib erinevaid maastikke ja lapsele on ka mugav. Käepide on reguleeritav teleskoop süsteemiga. Käib väga pikaks välja. Nii saab ka pikem inimene kärutada selle käruga. Mis mulle ei meeldi on see, et käru kaal on väga raske. Arvestades sellega, et ma elan majas siis on see ideaalne variant mulle. Ma ei kujutaks ette sellega sõitmist kui elukoht oleks kortermaja. Ilmselt siis ma ei vaataks selle poole kuna selg annaks juba vaatamisest otsad.

Istumisosa saab mõlemat pidi kasutada ja on lohuga. Täislamavat asendit istumisosas ei ole. On lamav küll aga mitte istuvat last sinna ei tohi panna. Selleks on kookoni osa. Kookoni osa on suur ja avar. Mulle meeldib, et see katab justkui last igalt poolt. Kaarvari on pikendav ja see katab lisaks kookonikattega last palju. Talvel ei tuiska kookonisse lund.

Istumisosa käis kolme eri asendisse. Samamoodi sai kookonit erinevasse asendisse panna kuid minu meelest pole see väiksele imikule hea. Istumisosa põhiliselt kasutasin keskmise kalde peal kuna istumisosa istumiseks oli liiga järsk ja magav asend liiga magav. Keskmise kalde peal magas ja istus laps ideaalselt.

Rattad on sellised, mida pumpama ei pea. Välimuselt näevad õhkkummid. Tunnetus on õhkkummi sarnane. Esirattad on pöörlevad ja fikseeritavad. Nii saab talvel paksema lumega väga hästi hakkama.

Pakikorv kärul on hiiglaslik. Lihtne on sinna pääseda ja saab kergelt asju korvi panna. Kui panna pakikorvi liiga palju asju siis võib korv hakata käima esiratta vastu ja niimoodi selle katki hõõruda. Niisiis tasuks seda jälgida.

Käru raamil on ka kaheratta funktsioon, millega on kergem käru trepist üles tõmmata või alla vedada. Mulle see süsteem isiklikult meeldib kuna see lihtsustab vanemaid kortermajas või näiteks parkides, kus on trepid või üleüldse, kus on trepid. Kokkupanek on kärul kaheosaline, mis mulle väga ei meeldinud. Mulle ei meeldi teha topelt liigutusi ja just selle käruga tundsin ma seda, kui tahtsin seda autosse paigutada. Kokku saab ka ühestükis aga käru jääb nii liiga suureks, et enda autosse mahutada.

Ideaalne on see, et käru saab kaunistada vastavalt tujule kuna müüakse lisadena erinevaid kaarvarju, soojakotte ja beebitarvete kotte. Mulle väga meeldib üks tiigriga We Are Handsome kaarvari.

Nii ma saingi käru koos mitmete lisadega. Mul oli kaks kaarvarju, kaks kookonikatet ja kaks soojakotti. Üks fuksia roosa ja teine rohekas hall. Lisaks ostsin juurde veel Bumbleride sääsevõrgu, mis sobis sinna nagu valatult. Kokkuvõtteks olin selle käruga väga väga rahul. Lapsel oli mugav. Sõitis hästi, oli pisut raske kobakas kuid sellegi poolest ime hea vanker. Mõned puudused olid kuid siiski ei saa olla olemas seda ideaalset ükssarvikut. Nendest kärudest sooviks veel ära proovida Bugaboo Donkey ja Fox. Viimase puhul ei ole nii oluline kuna pidi olema üsna Buffalo sarnane. Kas see ka tõsi on, ei tea..

Täpsemad andmed:
Sobib sünnist,
12.3kg käru kaal,
23kg last kannatab,
34cm x 54cm x 88cm.