Olen pikemat aega vaadanud ja mõelnud Cybex Mios käru peale. Ühtäkki tekkis mul võimalus seda proovile panna. Nimelt sain pakkumise erimudelina Cybex Mios kärule. Muidugi mina, kärusõltlane, võtsin selle vastu.

Kasutuse poolest on Mios väga mõnus kergkäru. Sellel on kõigil ratastel vedrustus. Saab hakkama erinevatel pinnastel.. väga metsa ei roni aga vajadusel saab ka seal hakkama. Esirattaid saab fikseerida mõlemat pidi. Käru ise on üsna kerge. Seda saab teha ühe käega lahti ja panna kokku. Eriline plus on see, et lahti tehes jääb jalatugi ülesse, mis on minu meelest väga hea plus magava lapsega. Kokku panekul on kärul ka sang, millest saab transportida käru. Mios kärul on veel NSS ja SSS suund, mis on väga hea. Mios kaarvarju katted on veidi veidrast materjalist kuid mind see ei häiri. See on ilmastiku kindel materjal, mis on vihmaga väga hea.

Cybex on mõelnud ka väga palavatele suvekuudele. Käru seljatagus on tehtud võrgust, mis kaitseb käru üks osa, mida saab eemaldada.

Mina ise ei oskagi mingeid miinuseid välja tuua kui see, et lamavas asendis on istumisosa väiksem kui istuvas asendis kuid Hanna mahub sinna siiani ja kannab 92 suurus riideid. Niisiis kõik hea – super hea käru.

Lisainfo:

🦋SSS ja NSS suund
🦋Seljatugi on reguleeritav, 3- asendit (täislamav asend ka)
🦋Jalatugi on reguleeritav, 2- asendit
🦋Käepide on reguleeritav, 3- asendit
🦋Kaarvari XXL suuruses
🦋Esirattad pöörlevad ja fikseeritavad
🦋Vedrustused kõigil ratastel
🦋5-punktiline turvarihmad
🦋Turvakaar

Sobib alates sünnist, olemas täislamav asend. Vajadusel saab panna ka beebikorvi käru raamile. Samuti Cybex turvahälle.

Pakikorv on väike aga ruumikas. Igal rattal on eraldi vedrustus. Esirattaid saab mõlemat pidi fikseerida. Turvakaart saab jätta mõlemale poole rippu kui ka eemaldada.

Käru on mugav ühe käega kokku voltida ja läheb väikseks. Kaalub 8.6kg.