Reedesest päevast ma juba kirjutasin. Kuid laupäeva hommikul ärkasime varakult. Meid ees ootas õunade korjamine. Pidime sorteerima ilusad ja koledad õunad. Ilusad läksid mahlaks ja koledad kompostihunnikusse. Korjasime neid peaaegu 2 tundi. Avo tegeles mahla pressimisega ja emps siis kuumutas pliidil ning kallas purki/kotti. Kokku saime kuskil 80 liitrit õunamahla. Mulle ei ütle see arv midagi aga äkki kellegile ütleb.

Järgmisel hetkel tegelesin mina oma asjadega ja Marcus oma asjadega. Kui me oma asjadega lõpetasime siis saime uuesti kokku. Mina sõitsin siis enda autoga sinna. Sõime ja rääkisime Marcuse vanemate juures juttu.

Õhtul otsustasime, et läheks kinno. Me läksime Viimsi kinosse vaatama “peppermint”. See oli üsna hea. Marcusele meeldis see täiega. Mulle nii väga ei meeldinud just selle loo algus, et pere niimoodi surma sai. Muidu film oli väga huvitav ja mulle täiega meeldis see lõpp. Kindlasti soovitan Teil vaatama minna.

Pühapäeva hommik hakkas nii nagu tavaliselt. Üles tõusmine. Vanemate juurde minek ja seal päeva veetmine. Meil on viimasel ajal traditsiooniks vaadata nende vanu videosi. Täiega lahe on vaadata neid. Võimalik, et mulle meeldib see nii väga kuna mul endal ei oli niimoodi üles filmitud. Sellel korral vaatasime nende reisi videot ja nende koera lapsepõlve videosi. Ma poleks kunagi uskunud, et nende koer nii peenikene kunagi oli.

Vasrti oli aeg seal maal, et pidin Marcuse ära viima ja ise tulin koju, et valmistuda järgmiseks päevaks ehk kooli minemist.