Olen viimasel ajal päris palju mõelnud jalasõbralikele jalanõudele. Ausalt öeldes ei tea ma siiani väga nendest midagi. On olemas lühendeid nagu bf ja bff. Kõlab nagu kunagi algklassides oma häid sõpru kutsudes aga tegelikult nii ei ole. Bf- on siis barefoot jalanõu ehk paljajalu ja bff- barefoot friendly ehk paljajalu sõbralik jalanõu. Paljajalu jalanõud on sellised, millel on lai ninaosa, kerge, õhuke, paindlik ja sirge tald. Sõbralikuks jalanõuks nimetatakse jalanõud, mis ei vasta paarile tingimusele.

Mina olen päris kaua vaadanud seal facebooki grupis ringi ja olen tahtnud ka Hannale miskit osta aga hind on mulle tundunud sellel hetkel suhteliselt metsik. Mida aeg edasi läks seda rohkem ma vaatasin, et Hanna lasteaia jalanõud jäävad aina väiksemaks ja poodides ei leia sellisel ajal sandaale. Lõpude lõpuks leidsin sealt grupist ühe kuulutuse, kes tahtis kellegiga vahetada jalanõude suurust- Tikki sandaalid. Õnneks oli neil just see suurus, mida minul vaja oli. Ma kirjutasin postituse alla, et kas on nõus müüma. Niimoodi saidki need jalanõud meie omaks. Lasin need postiga saata minuni.

Esimene emotsioon Tikki sandaalidega (BF) olid see, et issand kui koledad need on. Kui pakist välja võtsin siis tundsin sellist tugevat naha haisu, mis oli suht kohutav. Kui ma neid voltima hakkasin siis oli nii mõnusad. Ma sain reaalselt neid väänata, pöörata jne. Kui Hannale jalga sai pandud siis vaatasin esialgu, et need ikkagi täiega suured ja jubedad. Minu arust need talle rohkem kui 1cm suuremad. Mida aeg rohkem edasi seda rohkem vaatan, et need on ikka nii mõnusad jalanõud. Hannale ka meeldivad need. Kohe kui ärkame soovib neid jalga panna. Olen märganud selle aja jooksul, et Hanna paneb need vahete vahel tagurpidi jalga. Ma ei oska kuidagi selgeks teha mis pidi peaks neid jalga panema kuna ühel hetkel vaatan, et on justkui õiget pidi ja teisel momendil jälle tagurpidi jalas.  Hanna sandaalid (LINK)

Lasteaias veel proovinud ei ole kuna Hanna jäi esmaspäeval haigeks ja mina jäin kolmapäeval haigeks. Üritame ikkagi nüüd uuel nädalal uue hooga minna. Usun, et lasteaias meeldivad sama palju kui kodus olles.

Natukene ka endast. Minul on bff jalanõud- Rocket Dog. Õigemini see kahevahel arvamus. Mõned arvavad, et see ikkagi kuulub bff alla ja mõni on vastupidises arvamuses. Mina olen nii algaja, et mulle kõlbavad need küll bff’iks. Just sellepärast, et need on ikka mega erinevad minu eelmistest jalanõudest. Need on painduvad ja ninaosa on suur. Talla osas on vaieldav kas see on ikkagi sirge kuna viimane avastus oli see, et nendel jalanõudel on väike talla kõrgendus/pehmendus.

Esimene emotsioon neid jalga pannes oli, et issand kui suured need on. Ma olin üsna segaduses, et kas need ikkagi suured või väiksed. Olin eelnevalt harjunud, et jalanõu on tugevalt jala ümber kinni. Sellega oli see tunne justkui kadunud. Neil jalanõudel oli varvastel täiega mõnus ja ruumirohke. Jalga sai sees liigutada. Mida rohkem ma nendega käisin siis avastasin enda jaoks probleemi, et kand käib jalanõu sees edasi tagasi. Nüüdseks olen nende jalanõudega käinud peaaegu kaks kuud ja ma lihtsalt jumaldan neid. Tahaks juba järgmisi tellida.. leidsin juba ühed iludused, mida tahaks tellida. Muid värve näeb siit -> Link siin. Äkki keegi tahab koos minuga tellida?