Olen valmistanud ennast 2018 aasta Weekendiks päris varakult. Esimesed piletid tulid välja juba 2017 detsembris Tele2 klientidele. Sellel ajal sain ostetud piletid nii endale kui ka Marcusele. See oli minu jõulukink talle. Selle aja sees oleme võitnud endale 5 piletid juurde. Aeg läks üpris kiirelt kuni avastasime, et Weekend on kohe ukse taga.

Veel viimase minutini ei teadnud kas minna Weekendile või mitte. Esiteks ei ole ma arvestanud sealse ööbimisega. Teiseks ei ole ma leidnud hoidjat Hannale. Kolmandaks, kas on väärt sinna minna. Eelneval aastal olin kõik läbi mõelnud ja üpris varakult.

Mõned päevad enne Weekendit haigestus Marcus. Tal tekkis palavik. Peale seda jäi Andri haigeks. Kui Marcus terveks sai, otsustasime, et peame ikkagi Weekendil ära käima. Ka mina tegin ettepaneku, et kui ongi keegi haige siis käime ära, kasvõi istume kuskil nurgas aga näha peame saama. Päev enne Weekendit haigestus ka Hanna palaviku.

Esimesel Weekendi päeval me ei käinudki. Esiteks Marcus oli sõjaväes ja mul ei olnud Hannat kuhugile panna. Plaan oli viia reede hommikul Hanna lasteaeda ja sealt edasi võtab Marcuse ema ja on temaga. Muidugi plaanitu võib korraga minna pahupidi ja just seda reede hommikul. Nagu enne mainisin siis Hanna jäi palaviku. Haige lapse kohta oli Hanna väga erk, mängis mänguasjadega ja nõudis süüa. Sellegi poolest oli Marcuse ema nõus Hannat hoidma.

Mina hakkasin sättima ja kui ükskord kodust liikuma sain siis Hanna jäi autos magama. Läksin Marcuse juurde. Hanna magas seal edasi. Meie aga hakkasime sõitma juba Pärnu poole.  Hiljem rääkis Marcuse ema, et Hanna oli mind hiljem õue otsima läinud ja oli solvunud, et ma ta maha jätsin. Oma tujudest sai Hanna kiirelt üle ja hiljem oli tore ning tubli laps.

Pärnusse jõudsime kuskil veidi enne kella 18. Alale ise jõudsime kuskil peale 18. Me parkisime auto ühele tänavale. Seal oli mõnus parkida. Keegi ei seganud ka. Samuti meie majutus parkis sinna. See tähendab, et meie mõnus suur kaubik koos täispuhutavate madratsitega.

Esimene päev Weekendi alal oli suht nõme. Ma liikusin seal ringi nagu vaim kuna selleks ajaks olin ka mina palavikus. Minul oli ingli kostüüm seljas ja mu empsil oli saatana kostüüm. Me saime nii palju komplimente ja meiega taheti nii palju pilte teha. Kõige naljakam oli see, et üks inimene tahtis selja tagant minust pilti teha. Lisaks Marcus käis teistega rääkimas jne. Kuna olin siis päris väsinud ja ei tahtnud üksinda kostüümis olla siis jäin parema meelega empsiga.

Öö möödus suht külmalt ja palavalt. Mul enne magama minemist palavik korralikult tõusis. Mul olid sellised külmavärinad, et jube. Öösel ma võtsin rohtu ja hommiku poole läks see värisemine üle. Kohutavalt palav hakkas. Ma magasin kuidagi väga halvasti aga samas ka üsna hästi. Ma mäletan, et nägin väga mõnusat und ja siis emps midagi tegi ning ma ehmusin selle peale. Küll Avo tahtis vetsu ja siis mina käisin ka vetsus ära. Küll palavus äratas mind ülesse ja koguaeg oli mingi mure. Ma öö juuksul ärkasin küll neljal korral ülesse. Lõpude lõpuks ärkasime kell 10 hommikul ülesse ja hakkasime sättima.

Esimene plaan oli minna pesema. Mehed mõtlesid, et võiks myfitnessi minna pesema. Võtsime 3€ proovipäeva ja saamegi kustud, pestud ja kammitud. Nii mõnus oli pesta. See oli selline lõõgastus. Peale meid tuli ka Avo ja sugulane Mihkel sinna. Peale meie tutvusringkonda oli veel inimesi, kes tuli selle peale, et minna sinna vaid pesema.

Peale pesemist käisime söömas. Alguses otsisime päris tükk aega seda õiget kohta mida suudaks ära seedida. Lõpuks läksime Port Arturisse sööma. Meie valituks osutus söögisaal Portaal. Mina võtsin kanasalati ja Marcus võttis prae. Teised võtsid kas prae või pasta. Kanasalat oli suhteliselt kuiv. Kastet oli ka vähe.

Peale söömist käisime Marcusega kahekesti surnuaias ja hiljem läksime Pärnu kaubamajakasse. Meie kamp oli edasi liikunud sinna. Saime seal kokku ka Marcuse sõbranna ja tema kutiga. Rääkisime veidi juttu ja ka neil tuli huvi minna Weekendile.

Kaubamajakast ostsin endale ja Marcusele boosti. Ma olin terve päev siis soigunud, et tahaksin midagi värsket aga ei tea mida. Lisaks oli see kanasalat ka nii kuiv, et see ei isutanud värskusest. Boost ka ei aidanud. Ma sain aru, et igatsen Marcuse koduaia tomateid ja kurke.

Aeg oli seal maal, et pidime vaikselt otsi kokku tõmbama. Sõitsime autodega tagasi Weekendi ala poole ja oma parkimiskohtade poole. Emps ja Avo olid otsustanud, et nad ikkagi peavad ära minema öösel ja meie jäime ilma ööbimiskohta. Õnneks oli vanaisa korteri võtmed tädi Kaarini käes ja tädi Katrin lubas meil seal olla. Kui käisime võtmetel järgi siis käisime ka mäkis söömas. Mina võtsin tortilla ja Marcus mingi eine. Söömas käisime aga suure kambaga.

Kiirelt tagasi Weekendi ala poole ja kiirelt Weekendile. Aeg oli suht kiirelt lennanud. Käisime seal ringi. Osalesime erinevatel asjandustel. Saime tasuta päikseprillid, krõpsu ja veepudeleid. Vahepeal käisime jälle auto juures, et jälle miskit kangemat juua. Ma vahetasin veel riided ära ja läksime taas alale. Seekord ma käekotti ei võtnudki. Telefon oli mul põhiliselt Marcuse käes.

Vot see õhtu oli üks kirjeldamatult hea. Ma ei ole veel ammu selliseid emotsioone kohanud. Me lihtsalt hüppasime ja tantsisime täiega. Seltskond oli suur ja mõnus. Kogu see show ja tunne, mida igaühest välja kiirgas oli nii lahe. See lava show valgusega oli vahetevahel silmi pimestav ja hiljem pidin koguni seljaga olema lava poole. Niimoodi magasin maha ka mõned ilutulestiku hetked. See eest nägin säravaid Marcuse silmi.

Kui pidu lõppes siis kõndisime autode poole. Mul selg juba nii nii valutas, et suutsin vaid pehmest voodist mõelda. Autode juures rääkisime veidikene juttu. Rääkisime läbi plaani kuidas sõita ja mida teha. Meil oli 4 autot aga 2 kainet juhti. Käisime kahe autoga tanklas ära. Võtsime süüa ja sõime. Seejärel viidi mind, Marcust ja Markust ära. Markuse auto jääti meiega. Meie juht läks teise auto peale ja läks siis oma autole järgi sinna, kus me oma autosi parkisime. Neljas auto vist jäigi sinna parkimiskohale.

Meie tegime voodid ära ja läksime magama. Mina ei suutnud kohe magama jääda kuna nii palav oli ja kuidagi raske oli hingata jne. Kui lõpuks magama jäin siis hommik tuli üsna kiirelt.

Hommikul võtsime oma asjad ja liikusime Steffanisse sööma. Me läksime seekord ranna juurde. Õues oli mõnus ilm ja väga tore oli vahelduseks seal süüa. Järsku tuli plaan, et võiks minna ujuma spasse. Väsimus oli nii suur, et oleks olnud mõnus vee sees mulistada. Me läksime Estonia termidesse ujuma. Päeval oli seal üpris imelik käia. Mäletan, et õhtul oli seal palju hubasem ja kenam. Päeval oli hoopis teine emotsioon.

Peale ujumist käisime poes ja sõitsime Tallinna poole.