Nädala jooksul tegelesin põhiliselt kärudega. Olemas olevad kärud puhastasin, pesin ja poleerisin puhtaks, noh, nagu autopeded ikka..

Selle nädala jooksul oli mõnus ilm ka. Sai käidud iga õhtu basseinis. Mõnus soe vesi. Meil vist pole kunagi olnud nii sooja vett kui sellel nädalal. Ühel päeval oli nii soe vesi, et Avo pidi jääkülma vett juurde lisama.

Ma vaatan seda mõnusat helesinist vett ja tuleb samuti tuju taas minna basseini. Nüüd on meil basseinis roheline vesi sellest vetika eemaldus vahendist. See pidi kahe nädala jooksul taanduma. Varsti saab kaks nädalat ka mööda. Hetkel pole juba mitu päeva seal käinud kuna ilmad üpris tuulised.

Ühel päeval sain RocketDog jalanõud kätte. Need on nii mugavad ja mõnusad. Need jalasõbralikud ja hea kanda. Varvastel on ruumi ja ei tõmba varbaid kokku. Mõne aja pärast hakkas mind kand häirima aga nüüdseks on see tunne täiesti ära kadunud. Värske jalanõu head ja vead.

Peale nende jalanõude saamist ei tahaks üldse oma teisi jalanõusi jalga panna. Jalg kohe puhkab koos nendega. Kuigi ilmad olid vahepeal siin päris palavad siis pidin ikka oma teised jalanõud jalga panema.

Kokkuvõttes olen mega rahul nende jalanõudega ja kui keegi tunneb huvi nende jalanõude kohta siis hind on ka päris hea. Oleneb mudelist siis 20-23€ ringis.

Viimased päevad ma otsisin üldse Marcusele kingitust aga seda juba järgmises postituses..