Sain proovida oma kollektiiviga Linea Natura tooteid. Ma sain linaseemneõli sarjast juuksekreemi. See on siis mõeldud keemiliselt töödeldud ja kuivadele juustele. Valikus oli ka teisi kuid valituks osutus just kuivade juuste osas. Mul on väga kuivad juuksed ja väga kõvad ning karedad. Kui olin oma valiku teinud siis mulle öeldi, et see lõhnab jubedalt ja ei sobi just lõhna poolest. Esimese nuusutamisega tahtsin kohe ära vahetada kellegiga aga keegi polnud enam nõus. Niisiis pidin leppima sellega, mis ma endale valisin.

Ma kasutasin seda palsamina. Olin minemas pesema ja avastasin korraga, et mul on palsam otsa saanud. Lugesin tähelepanelikult juuksekreemi kasutusjuhendit ja seal on kirjas, et saab kasutada nii palsami kui maskina. Jesss, läks käiku palsamina. See tegi juuksed nii pehmemaks, lõhnavamaks ja säravamaks. Olin sattunud peale juuste kuivamise justkui taevasse pilve peale. Mul oli nii särav ja hiilgav tunne. Juuksed lõhnasid nii hästi, et ma vist pole kunagi sellist lõhnapilve endaga kaasas kandnud. Tavaliselt kaob lõhn üpris kiiresti ära. Ma reaalselt tundsin lõhna ka veel kolmandal päeval. Minu jaoks on see täiesti uskumatu!!

Minu järgmine katsetud oli mineraalsooladega soojaõli ampull. Mulle see väga ei meeldinud. Olin korduvalt kuulnud jutte, et selle ampulliga on võimalik lõhkuda oma käed ära. Just seda kartsin ka mina. Ma alguses ei julgenud kuidagi seda ampulli murda. Lükkasin testimist koguaeg edasi. Lõpuks oli meie testimise viimane tähtaeg ja pidin selle teostama ära.

Ampulli murtsin ja murtsin aga mitte miskit ei juhtunud. Katki ei läinud. Proovisin nii rätikuga kui ka ilma. Proovisin ka noaga koksata aga tulutult. Võtsin kokku ja murtsin kõvemini ning sain hakkama. Ma enam ei mäleta kas ma kasutasin siis ka rätikut või mitte. Igatahes oma käsi ma kuskil katki ei teinud.

Kätte valades see justkui soojenes mu käte vahel. See oli päris mõnus tunne. Lõhn on omapärane. Justkui mitu lõhna koos- kord tunned üht, siis teist ja siis kolmandat lõhna. Väga huvitav! Kuid tunnen, et ampull siiski minu juustega imet ei teinud. Juuksed ei lõhna ja ei näe ilusamad välja. Minu arust tulemus jäi justkui selline nagu juukseid oleks lihtaslt tavalise veega loputatud. Kohati jäid juuksed tagant rasvaseks. Kuid mulle tundub, et katkiste juukseotstega on mingi “ime” juhtunud. Kas see ka nii on, ei oska täpsemalt öelda.

Lisaks sain väikse Linea Mama Baby testri. Proovinud veel ei ole kuna minu lapse nahk on üsna tundlik ja pole siiani julgenud kasutada.

Kokkuvõttes olen väga rahul oma juuksekreemiga. Peale esimest kasutuskorda mõistsin, et ma olen teinud õige valiku. Kas soovid ka Linea tooteid proovida? Kasutades sooduskoodi “SUVEJUUS”, saate -15% alla toodetelt. Samas, ehk loosiõnn naeratab sulle meie instagrami lehel, mine vaata -> kollektiiv naistekas.

img_0575