Oleme saanud testimiseks Dermosil tooteid. Kõike meie jälgimisi saate jälgida meie instagrami lehelt -> kollektiivnaistekas.

Dermosil tooteid on väga palju. Põhirõhk on nahahooldustoodetel. On erinevaid kehahooldus-, juuksehooldus-, jumestustooteid ja toidulisandeid. Tootevalikus on rohkem kui 400 toodet ja lisandub igal teise kuul uusi. Tooted on looduslikud. Põhinevad siis taimsetel õlidel ja sisaldavad võimalikult vähe säilitusaineid. Imelise lõhna annavad õrnatoimelised lõhnaained. On olemas ka lõhnastamata nahahooldus- ja jumestustooteid. Neilt leiab tooteid kogu perele Dermosil koduleheküljelt.

Lähemalt tutvustan Dermosil endale saadud toodetest.

  • Dermosil Sensitive Deo Roll-On deodorant

img_1192Sellel nagu lõhn puuduks aga justkui oleks ka lõhn juures. Väga raske on aru saada sellest kindlast lõhnast. See lõhn ei torka silma, see on selline naturaalne lõhn ja meenutaks just värskust. Mulle igatahes meeldib see “lõhn”.

Üldiselt ma rull deodorante ei kasuta ja minule tekitab just ebamugavust see peale kandmine, et jätab kaenlaalused märjaks. Tihtipeale ei kuiva need kohe ära ja on ebameeldiv panna pluusi selga. Mul just parasjagu on higipulk otsa saamas ja tahtsin sportlikust huvist proovida ära. Just selle pärast, et aastaid minu lemmik higipulk on hakanud justkui ära kaduma oma headuses. Pean tunnistama, et olen leidnud endale uue ja kvaliteetse deodorandi. Paele rullides kuivab suhteliselt kiirelt ära. Miinuseks märkasin seda, et kui panna näiteks õlapaeltega pluus siis kaenla alt hakkab kleepuma. Pluusidega sellist tunnet ei ole.

Värskuse tunne on terveks päevaks. Hiljaaegu oli siin õues päris palav ilm ja tõesti toimib. Pluusil pole higihaisu juures. Tihtilugu tuleb peaaegu igale pluusile peale teist kasutuskorda higihais juurde aga selle deodorandiga on see kadunud.

Otsides toodet, et vajadusel see uuesti osta kui eelmine tühjaks saab, ei leidnudki ülesse. Leidsin analoogse toote siit.

  • Body Lotion kehakreem punase apelsiniga

Sellel nagu lõhn oli väga magus. Lõhn tundub tõesti reaalne olevat. Lõhnab suhteliselt tugevalt tsitruselise järgi. Pika peale tundsin, et see lõhn hakkab üle viskama. Kas asi oli selles, et nälg tuli kallale ja oli veel palavus ning autosõit või asi tõesti suure lõhna koguse üle. Kuid keha lõhnas mitu tundi veel selle kreemi järgi ja hiljem see mind ei häirinud. Nuusutasin veel tükkaega ja tundsin kui hea lõhnaga ikka.

Mind ajab kreemide juures väga kurjaks see, kui see kreem ei haju laiali. Jääb justkui ühte kohta stoppama. See lihtsalt ajab nii kurjaks ja sellised kreemid mulle üldse ei meeldi. Selles kreemis ma ei pidanud pettuma. Käe peale pannes tekkis tunne, et kreem on selline kerge, imenduv ja mõnusa koostisega. Nii kui hakkasin kehale määrima tundsin kuidas kreem läheb mõnusalt ühtlaselt laiale. See oli nii mõnus tunne.

Mul nahk on pigem kuivema poolne ja kahjuks kreemi toimet ma ei tundnud nii pikalt kui lõhna. Samuti arusaadavat pehmust ei näinud/tundnud. Lõhna pärast kreemitaksin ikkagi edasi.

Toodet saab osta siit.

  • Karbamiidiga jalakreem

img_0491Esialgselt ma kreemil mingit lõhna ei tundnud. Panin endale käe peale ja nii kui hakkasin kreemitama tuli tõeline lõhn välja. Algselt meenutas see mulle nagu mingit arsti lõhna. Mida rohkem selle kreemiga mässasin seda paremaks see lõhn läks. Nüüd ma ei suuda sellest lõhnast üle saada. Tahaksin kohe uuesti ja uuesti seda lõhna tunda. Seda lõhna ei oska ma otseselt kirjeldada kuna pole enne sellist lõhna tundnud.

Kui kreemiga möllasin siis tundsin kuidas vajaksin jalamassaaži. See kreem oli lihtsalt nii mõnus, et isegi ise endale massaaži teha oli kuninglik. Igatahes tahaksin tutvustada seda jalakreemi ka Marcusele, et ta mulle siis pärast massaaži teeks. Jalad tõesti tunduvad mõnusad. Miinuseks saan tuua selle, et kreem koheselt sisse ei imbu. Peaks kreemi kasutama siiski enne magama minekut. Enne kiiret tööpäeva oleks seda vale teha kuna hommikul võid põranda peal käia nagu lehm libedal jääl. Jalad jätab lihtsalt nii kreemiseks. Isegi kui kogust natukene vähendada.

Soovitasin kreemi ka oma emale kuna tal pidevalt mure oma kuivade jalgadega. Ka tema üllatus sellest kreemist ja tahtis kohe seda kreemi endale. Hetkel kasutame seda koos ja lähiajal lubas ka endale sellise muretseda.

Toodet saab osta siit.

  • Dušigeel punane apelsin

img_0521Mina mingit erilist lõhna sealt ei tundnud. Võrreldes kehakreemi lõhnaga on need minu meelest kaks täiesti erinevat lõhna. Kuigi päeva lõpus vannituppa minnes tundsin seda lõhna ikka seal.

Dušigeel on üsna mõnusa geeljas koostisega. Keha jäi pehmeks ja siidiseks. Vahutas üsna palju kuid vaht kadus kiirelt ära. Tavaliselt panen svammile vähem dušigeeli kui selle tootega.

Lõhn läks kehalt üsna kiirelt ära võrreldes sellega, et dušigeeli lõhna oli tunda ka õhtul vannitoas. See valmistas minus veidi pettumust.

Toodet saab osta siit.

  • Fiber Mousse juuksevaht

IMG_1160.JPGLõhn on selline magusapoolne. Kuigi reklaamib, et on lõhnatu tootega.

Mind väga üllatas see, et selle tekstuur on vahune. Kui lasta käe peale siis see vaht paisub. See väga mõnus tunne kuidas see paisub. Silmale on ka lahe vaadata.

Alguses panin liiga palju käe peale. Kuigi kui hiljem lisasin vähema koguse tundus see täpselt sama palju kui enne olin lisanud. Toote kantsin niisketesse juustesse. Peale seda föönitasin juuksed ära. Juuksed kuivasid väga kiirelt. Tavaliselt läheb mul maksimaalselt 20 minutit föönitamise peale. Seekord läks umbes 7 minutit. See juba andis positiivse tunde tootest.

Kui olin juuksed täiesti ära kuivatanud oli nii wow tunne. Juuksed olid püsti nagu oleks saanud elektrit. Nali, tegelikult nii hull ei olnud. Tundsin, et olen sirgete juustega Shakira. Väga mõnus ja enesekindlust tõstev toode. Olen ise väga rahul selle tootega.

Toodet saab osta siit.

Minu lemmik igapäevane toode on Dermosili sarjast matt huulepulk. See on ilusat värvitooni, naturaalne, mis tõstab huulekuju esile. Huulepulka on lihtne ja mõnus huulele kanda. Huulepulk jääb justkui siidiseks. Kokku pannes ei kleepu kokku ja jääb pehmeks. Huultel püsib kaua ja rõhutab huuli. Link.

img_1193