Baby Jogger City Mini 4W on väga hea varianti inimesele, kellele ei meeldivad Baby Joggeri 3-rattalised kärud ja samas meeldib just nende käru süsteem ja selle kaal.

Mulle selle käru puhul just meeldib see, et väga lihtne kokku panna. Lihtsalt vaja keskelt tõmmata ja lähebki kokku. Kõike seda saab teha ühe käega ja kiirelt- max 5 sekundit. Kokkupannes rattad ei tohi olla fikseeritud asendis. Õigemini tohib aga siis jääb paksemalt kokku. Kui rattad lahtises asendis siis tuleb käru natukene enda poole tõmmata, et rattad läheksid õigesse asendisse ja siis saabki juba tõmmata ning läheb väga õhukeseks kokku.

Kaalu poolest tundub mulle isiklikult see kergem kui tavalisel mudelil. Kuigi tegelikult nii ei ole. Ametlikult 4W kaal on 9kg ja tavaline 8kg. Kokku panna on seda kuidagi kergem. Võimalik, et sellepärast, et 4W kaal on jaotatud ühtlaselt kahe ratta abil. Tavalisel variandil on ratas keskel ja võib tekitada sellise tunde.

Samuti kogemusest saan öelda, et keeramise raadius on kohe suurem kui tavalisel või GT variandil.

Võrreldes nüüd tavalise ja selle mudeliga on sõit oluliselt muutunud. 4W on tunda sellist pehmust. Mõlema ratta juures on ka vedrustus. Pole väga suur aga just piisav minu meelest. Kuigi jah, väga väikest last sinna siiski ei paneks.

Pakikorvile saab ligi igal ajal. Isegi siis kui laps on magamise asendis.

Kaalulimiit on kärul 30kg.

Sarnasused teiste Baby Jogger City Mini mudelitega (V.a Zip mudel)

Kärul on väga suur kaarvari. Ilmselt võlub see kõiki. See varjab last päikese eest. Kaarvarju peal on kaks akent. Ajaga võib see kile seal tuhmuda ja veega kokkupuutes läheb laiguliseks. Laike saab puhastada.

Käib täislamavasse asendisse. Reguleerimine nöörsüsteemiga. Jalatuge ei saa tõsta. Kuid müüakse jalatuge ka eraldi poodides. Pigem saab neid tellida välismaalt või facebooki gruppidest otsida.

Istumisosa peakohal on võrk tuulutuse jaoks. Pakikorv on mahukas. Saab hästi pakikorvile ligi ka magavas asendis. Lisaks on tasku käru seljatoe taga.

Istumisosa on päris suur. Esirattad on pöörlevad ja fikseeritavad.

Lisainfo

  • Istekäru alates sünnist kuni 15kg (Eestis kirjutatakse kilod väiksemaks). Tegelikult 30kg.
  • 5-punktiline turvavöö
  • Nöörsüsteemiga seljatoe reguleerimine
  • Käib peaaegu täislamavasse asendisse
  • Istumisosa on 107cm pikk
  • Pöörlevaid esirattaid lukustatavad
  • Lihtsalt eemaldatavad rattad

Plussid:

🌺Pikk istumisosa, suur kaalupiirang- pikk kasutusaeg.

🌺 Suur kaarvari koos kahe vaateaknaga. Samuti tuulutusava peakohal.

🌺 Esirattad pöörlevad ja fikseeritavad.

🌺 Kompaktne- käib kergelt ja kiirelt kokku. Kaalult 9kg.

🌺 Väiksed vedrustused ratastel.

Miinused:

😡 Käepide on veidikene madal. Muidu käru väljanägemus päris masiivne aga käepide võiks olla reguleeritav. Pidevalt ikka lõin jalgu ära.

😡 Jalatugi. Minu lapse puhul ei ole see probleemiks. Seda saab osta seda poest lisana või tellida/lasta teha.

Visuaalne häirimine:

🌺 Kaarvari oleks justkui peas. Tegelikult kui panna see kaarvari natukene peale siis seal on väga palju ruumi peakohal. See häirib mind aga mitte oluliselt. Last see ei häirinud. Arvan, et see ka pigem visuaalne häirimine.

🌺 Vaateakna kilele tulevad plekid vihmast. Neid saab puhastada ära ja see pigem visuaalne miinus. Mind ei häirinud kuid tunne, et pean mainima.