Sain omale proovimiseks Bumbleride Indie käru. Õigemini tegin ühe inimesega paariks päevaks vahetust. Tema andis mulle proovimiseks Bumbleride Indie ja mina talle oma Bugaboo Buffalo.

Täpsemalt sain proovida mattmusta raamiga Bumbleride Indie jalutuskäru. Sellel on väga massiivsed rattad. Minu esimene emotsioon selle käruga oli üpris hirmutav. Mina saan kellegi võõra käru proovimiseks ja kartsin pigem, et lõhun ära. Ei olnud sellist mugavat tunnet, kui olen endale ostnud käru. Ilmselt selles asi oligi, et tegemist polnud minu käruga.

Kui ma sain selle käru kätte siis ma ei osanud kuidagi seda kokku panna. Ma pusisin ja pusisin.. tahtsin ikka oma peaga selle kokku saada aga ei saanudki. Ma pidin siiski youtube lahti võtma ja siis ma selle järgi panin kokku. Autosse tõstmisel oli hirmus, et äkki kriimustan ära. Oma käru puhul on ka sellised mõtted aga siiski teine tunne. Bumbleride käru peaaegu ei mahtunudki mu autosse.

Õhtul ma jalutasin nii palju selle käruga, et käisin poes ja panin autosse. Rohkem ma käruga jalutama siiski ei läinud. Jalutamist ja testimist katsetasin järgmisel päeval. Läksime Piritale jalutama. Alguses kärutas Marcus. Ütles, et tõesti on vahe sees. Pidin päris kaua ootama, enne kui käru sain enda kasutusse.

Testimiseks valisime metsavahelise tee. Kõndisime seal kus oli päris palju käbisi ja puujuuri. Käru sõitis nii mõnusalt. Selline tunne oli nagu käru lendaks nendest hüpekatest mööda. Mingit värinat ega rappumist kärus ei olnud. Ühes kohas siiski tekkis probleem. Seal oli päris palju puujuuri ja üks oli eriti suur.

Peale metsavahelist sõitu tekkis mul  kohe mõte, et tahaks ka talvel seda proovida. Huvitav, kas ma saan? 🤔

Sõitsime käruga ka asfaldi peal. Seal veeras ka mõnusasti. Hästi kerge on keerata ja pöörata. Poes käiguks ma seda käru ei kasutaks, sest minule jääks see ikkagi veidi suureks. Samuti autosse see peaaegu ei mahtunud. Kui ma oleksin jalamees siis kasutaksin seda käru koguaeg. Esiratast ma ei fikseerinud kordagi ja ei oska kommenteerida, kuidas nii sõita on.

Käepidet saab reguleerida. Pildil näha kõige madalamat asendit ja kõige kõrgemat. Näeb nii suht imelik välja 😄

Lisainfo:

  • Kasutatav vastsündinust alates.
  • Reguleeritav seljatugi nöörsüsteemiga.
  • Päiksevari/kaarvari on suur. Olemas vaateaken (magnet kinnitusega).
  • Suured rattad – 30cm diameeter. Õhkkumm rehvid.
  • Reguleertav käepide.
  • Kerge alumiinium raam ~10kg.
  • Suur aluskorv.
  • Palju lisataskuid.
  • Vanema turva käepael.
  • Jalgpidur keskel.

Minu poolsed plussid:

Mulle täiega meeldib see käepideme materjal. See on nii mõnus, et võiksin katsuda seda terve päev. Järgmisel päeval aga läks pigem see tunne ära. Ilmselt esimese korra võlu.

Kaarvari on väga suur. Viimasel hetkel avastasin, et kaarvarju saab nokavarjuga teha pikemaks. See oli siis sinna kaarvarju sisse keeratud. Piiluaken on magnet kinnitusega. See on üsna hea lahendus. Last ei sega kui see lahti teha. Krõpsudega variant on häälekam. Mulle see magnetiga variant meeldib. Samas tuulega see hakkab ise lahti tulema.

Istumisosa on väga suur. Täpsemalt 94cm pikk. Istumisosa on kuidagi teistsuguse kujuga. Selline tunne, et pepu on kuidagi all pool ja jalad kõrgemal. Meenutab veidi lohku. See tundus veidi veider aga ei olnud minu jaoks miinuseks.

Rattad on kõik õhkkummid. Kõiki sai pumbata. Pakikorv on üsna suur. Pidur on keskel. Mulle väga meeldis see, et pidur läks nii kergelt peale ja astuda saab keskele. Käru kaal on väga kerge.

Minu poolsed miinused:

Ajaga jäin vaatama, et käepide tõmbab endasse justkui mustust?!?

Piiluaken on magnet kinnitusega. See on üsna hea lahendus. Last ei sega kui see lahti teha. Mulle see meeldib. Samas tuulega see hakkab ise lahti tulema.

Minu üsna suureks miinuseks saab praegusel hetkel, et kokku pannes üsna suur. Samuti minu tegemistega ei sobiks. Minu laps juba 2a6kuune ja põhiliselt käib jala siis sellist auto/poe/linna käru sellest mulle ei tuleks. Ilmselt kui Hanna oleks noorem ja ei käiks nii palju siis ma pooldaks käru mõlema käega.

Visuaalselt oli kuidagi kaarvari natukene nihkes. Ei hoidnud täpselt ilusasti. Samuti oli alumine pakikorv läinud kortsu. Ei istunud ilusalt. See siis visuaalne pool ja kõigile see ei pruugi olla miinuseks.

Testmiseks oli Bumbleride Indie 2018.aasta mudel.