Oleme kaua mõelnud selle peale, et peaksime mine uuesti grillima. Seekord oli plaanis minna grillima ja jääda ööseks. Eelnevalt käisime siis poes. Käisime suhteliselt hilja õhtul Sikupilli prismas poodlemise. Ostsime liha, juua ja salati jaoks asju. Toidukorvi eest maksis esialgu Marleen. Kõik teised maksid hiljem talle tagasi.

Järgmisel päeval siis oligi see päev, kus käisime grillimas. Grillimise paigaks valisime Kaberneeme. Sinna sõitmisega viivitasime suht tükk aega, sest enne seda käisime minu vanaema juures söömas. Vanaema arvas, et mul just teisipäeval on lõpetamine. Kuigi tegelikult oli neljapäeval.

Kaberneeme kohale jõudes pidime valima kolmest lõkke kohast just endale parima. Algselt vaatasime väga lahedat kohta, mis oleks täiega sobinud aga selle miinuseks oli just see, et oli maanteele väga lähedal. Teine koht oli peaaegu selle koha juures. Selle miinuseks oli aga see, et liiga vähe ruumi tundus olevat. Kolmas paik oli teisel pool järve. See tundus algselt meile ebasobiv- liiga tuuline, avar, järv veidi kaugemal. Lõpuks siiski valisime selle kolmanda variandi.

Seal kõrval oli väga lahe järvekene. Kui oleks olnud õues natukenegi soojem siis ilmselt me oleks läinud ka ujuma. Kuigi kui katsusime vett siis see tundus väga soe olevat, kuid kunagi ei tea..

Hakkasime siis asju lahti pakkima. Mehed hakkasid tegema grilli. Meie hakkasime tegema oma pesasi valmis. Läksime alguses Raineku juurde, et madratsit täis puhuda. Kokkuvõttes oli see katki. Marliis võttis teised madratsid kaasa ja siis liikusime platsile tagasi. Marliis tegi endale ja Rainekule oma autosse pesa. Marleen tegi minu autosse omale pesa. Mina, Marcus ja Hanna magasime telgis.

Marcus ja Rainek valmistasid liha. Liha tuli väga maitsev. Salat oli kõrval ka väga hea. Mingi hetk hakkasime tegema ka vesipiipu. Marcus valmistas nii hea ja suure tossuga vesipiibu. Vee asemel panime mahla. Teisel korral panime natukene viina ka juurde. See mulle väga ei meeldinud aga teised kiitsid ka seda.

Mingi aeg oli kell nii palju, et läksime tuttu. Hanna jäi väga rahulikult magama. Mina pigem kartsin rohkem. Mulle ei meeldinud puude ja tuule heli. Minu jaoks oli nii harjumatu kuna viimati telkisin peaaegu 4 aastat tagasi. Mina ei suutnud olla ja panin telefonist muusika vaikselt mängima. Mingi aeg kui väga unine olin siis lülitasin selle välja. See leevendas.

Hommikul ärkasime ja tegime samuti lõket. Tegime uuesti grilli. Hommikuks sõime uuesti liha. Peale söömist pakkisime asjad kokku ja läksime koju.

Hanna oli kokkuvõttes väga tubli laps. Käis ilusasti ise potil. Mängis oma mänguasjadega. Põhiliselt sõitis siis tõukerattaga. Kaasas olid veel väiksemad mänguasjad ja jooksuratas. Potte oli meil koguni kaks tükki. Ühe ostsin värskelt autosse. Selline päris pisikene ja armas. Mugav hoiustada autos kuna see üpris väike. Kui peaks Hannal sõidupeal häda tulema siis saame ilusasti peatuse teha. Teine pott oli minu autosse jäänud kuna mul polnud väikest potti siis veel. Ostsin selle koos lihade ja jookidega eelneval õhtul ja see jäi Marliisi autosse.

Kindlasti mingiaeg kordame aga siis tahaks vist autos magada. Kuigi Marliis ja Marleen ütlesid, et neil oli öösel külm. Meil telgis oli aga väga palav. Hanna magas pleediga ja mina lükkasin üldse oma teki ära. Külmavares Marcus magas hommikuni välja magamiskotis, mis oli talle peaaegu kurguni.