Peale vahetuskirbukat läksin koju. Kodus kinkekotte sorteerisin ja leidsin väga huvitavaid asju. Nüüd toon teile need ette.

Sain kaks oneglass wine veini. Üks nendest punane ja teine valge vein. Proovisime juba Marcusega õhtul ära. Marcusele meeldis rohkem valge vein ja mulle pigem punane. Valge oli minu meelest väga hapu. Punane oli aga magusam.

Kaks vitamin well vett. Üks nendest hydrate (C + D-vitamiin, tsink + biotiin) rabarberi ja maasika maitsega. Teine on care (B12-vitamiin, biotiin + foolhape) punase greibi maitsega. Nendest mulle meeldib rohkem vitamin hydrate raberberi ja maasika maitsega. Kõige rohkem tunnen sealt maasika maitset, mis on väga hea.

Lapsele sai ka palju erinevaid tooteid. Greenday toode tundus mulle väga huvitav. Nii kui paki lahti tegin tuli selline tee lõhn. Ma sellel hetkel ei teadnud veel mis seal sees on, ma ei vaadanud. Nii kui vaatasin sisse oli üllatus suur. Sees oli kuivatatud puuviljad. Kõik marjad olid nii head. Me Marcusega sõime ühe paki täitsa ise ära. Teine pakk ootab Hannat.

Salvest põnni tooted on väga head. Neid ostsin kunagi Hannale täiega ja ta sõi just kõiki põnni tooteid hea meelega. Teistega pirtsutas. Saadud tooteid sööb nüüdseks vahelduva eduga. Mõnikord tahab täiega ja mõnikord ei taha. Kui ongi nii, et ei taha siis emme sööb ära kuna need nii maitsvad.

img_8769

Heavenly yummy wafer wisps küpsised olid ka kinkekotis. Neid me samuti saime proovida esimest korda. Pakis on kolm küpsist. Täpselt igaüks sai ühe. Meie Marcusega alustasime kõrvitsa ja banaani maitsest. Kõige rohkem oli tunda banaani maitset. Mõnusad magusad olid aga samas mitte väga magusad ja just lapsele sobilikud. Teine oli spinati, õuna ja kapsa maitsega. Need mulle meeldisid rohkem. Ma isegi ei oska kirjeldada, mis maitset ma tunnen aga selle kooslus on super. Sööks neid veel. Hannale aga meeldisid mõlemad.

Oranix Goodies juustu ja herne pulgad on väga huvitavad. Mina tunnen sealt ainult herne maitset. Lõhn meenutab pigem juustu lõhna. Ausalt öeldes mulle väga need ei maitse. Minu meelest herne maitse käib täiega üle. Meenutaks justkui kuivatatud herne maitset ja see maitse mulle isiklikult ei meeldi. Värskeid põlluherneid aga jumaldan. Ilmselt sealt tulebki see mitte meeldimine. Samas pulgad ikka head ja käsi tahab uuesti pakki minna, et neid pulki suhu panna 😄

img_8765

img_8660

Järgmisena Organix näputoidu porgandi pulgad. Neid sõi Hanna hea isuga. Ilmselt kui Hanna oleks praegu näputoidu vanuses siis ma jääks neid ostma. Need on tõesti porgani maitselised. Mingit erilist lõhna neil ei ole, peaaegu lõhnatud. See juba näitab, et tegemist hea tootega. Lisaks on need tervislikud ning lapsesõbralikud. Mina maitsesin ka neid. Tavaliselt on nii, et sellised kuivad asjad on väga maitsetud siis need olid väga head. Ma isegi paki puru kallasin endale suhu 😂

See ei ole veel kõik. Looduslik Luksus pani ka omalt poolt kotikese kokku. Kotis oli naturaalne huulepalsam lapsele ja huulepalsam piparmündi eeterliku õli ja kerge sädelusega. Neil on hea omapärane lõhn. Piparmündiga on mu lemmik. Tekitab hea, väheke kipitava tunde huultele. Miinuseks võiks tuua, et nende kahe huulepulga vahel ei saa aru kumb on kumb. Sildid ja värvus on mõlemal samasugune. Võiks olla midagi erinevus, et kui mõlemad huulepulgad on siis saab aru kumb on kumb 😀

Kaasas oli kehakoorja kehavahu kujul. Seda pole veel proovinud aga tundub väga hea. Samuti oli kaasas küünal. Sellel väheke aroomi küljes.

img_8653

Igatahes olen ma väga väga rahul kingikoti eest.