Alles hiljuti avati Magistrali keskuses ja Nautica keskuses uus pood nimega Pepco. Minule see pood meenutab Inglismaa stiilis poodi või sellist välismaa nänni poodi. Kõige rohkem aga meenutab Londoni pärast poodi. Seal poes on siis põhiliselt laste riideid. On palju erinevaid riideid. Need on nii kirjud ja säravad. Poodi sisse minnes on kohe tüdrukute riided. Need siis igast erksaid värve. Väike ala on siis naistele ja meestele on ka mõned pluusid. Nagu enne mainisin siis põhiliselt lastele.

Külastasin esimest korda poodi pühapäeval. Läksin sinna koos Hannaga. Hanna suutis kannatada. Ilmselt oleksin mina esimesena alla andnud aga põhimõtte pärast juba ei tahtnud. Järjekord oli meeletult pikk. Lõpuks kui kassasse jõudsin siis arve läks 21€ ja mingid sendid peale.

Koju jõudes siis pildistasin neid ja avastasin, et kahel asjal on plekk peal. Samuti kui seal poes neid asju vaatasin siis mõnel olid ka plekid peal. Hinna suhe siiski paigas. Ma ei lootnudki paremat saada ja eks ma ise ka süüdi. Alati saab ju üle vaadata ja tagasi panna kui plekiline.

Ostsin siis Hannale kolm t-särki, kolm paari pükse, 7 paari alukaid ja ühe pluusi. Hind siis 21€ ja sendid peale. Minu arust väga hea tehing. Kui mõelda, et minna näiteks H&M ja osta sealt siis saab heal juhul 3 paari pükse sama raha eest. Samas kui mõelda seda, et tellida alist siis ehk saab 3 paari pükse ja 2 t-särki. Kvaliteet ilmselt samasugune. Kuid siiski olen rahul selle päeva saadud saagiga.

Esmaspäeval peale marja müümist läksin poodi, et ümber vahetada-tagastada suurema plekiga pükse. Ma olin jätnud tšeki autosse ja tulin poest välja uute asjadega. Sellel korral ostsin Hannale papud (mis peab ümber vahetama- väiksed), endale ostsin 3 paari sokke, 3 paari baleriina sokke ja kolm paari alukaid. Mul läks 11€. Äärepealt oleksin ostnud endale kleidi aga ma ei viitsinud proovikabiini sabas seista. Lisaks oleksin pidanud seisma kassa sabas. Kuigi jah, sellel päeval oli inimesi poole vähem.

Üritasin seda poodi sellel korral paremini vaadata. Nägin, et seal müüakse ka kodusmänguasju. Eelmine kord ma ei tahtnud sinna Hannaga minna. Pärast tahab, et ostaksin talle miskit ja seda vingumist ei jaksaks ära kuulata. Niisiis vältisin seda.

Nüüd neljapäeval sain vahetatud oma asjad raha vastu. Viisin jalanõud ja plekiga püksid tagasi. Järjekorrad olid ikka päris pikad. Peale minu oli veel inimene, kes tagastas oma asju. Kõrvalt nägin, et ühed püksid olid katki. Midagi oli veel aga täpselt ei saanud aru kuna oli teisest rahvusest inimene.

Ühesõnaga- hea odav sita pood. Seda ütleks siis mu emps. Minule aga isiklikult väga meeldivad sellised poed ja üldjuhul viin oma raha neile küllaga. Londonis ostsin omale mitu paari pükse, mitu pluusi, kahed jalanõud, akupanga ja kohvri ning veel mingit odavat pahna. Vist olid sokid ka.

Poega ja selle klienditeenindusega olen rahul. Ei oskaks sellise raha eest paremat oodatagi. Samuti olen ostetud asjadega rahul ja kindlasti viin oma raha sinna veel.