Ma ei olegi väga panustanud sellesse tegevusse. Emme on peaaegu üksinda seda teinud. Miks? Ma suutsin vahepeal haigeks jääda. Õigemini mitte täiesti haigeks vaid väga nõrkuse tunne oli. Iiveldas, pea ja kõht valutas.

Selle ajaga kui mina oma tervist “ravisin” siis keskmise toale pandi kipsplaadid seina. Nagu ma aru sain siis see oli päris keeruline töö kuna need on rasked. Lisaks lihviti veidi seinu. Kui mina sinna korterisse läksin siis oli paks kiht tolmu igal pool.

Kui ma juba veidikene tervem olin ja suutsin juba end liigutada siis läksin aitama. Panime tapeeti.

Sinna tuppa ostsime tapeedi kõige viimasena. See pidi tulema minu valikul aga ma ei suutnud valida mitte ühtegi sealt. Kõik tundusid sobimatud. Küll liiga kirju, küll liiga tavaline ja küll liiga kallis jne. Lõpuks empsiga kahepeale saime kuidagi valitud. Selle toa tapeetimis teostus on empsi poolne. Aitasin küll veidikene aga suurema töö tegi tema ise. Mina viibisin samal ajal Marcusega..

Samuti tuba pole veel valmis. Vaja põrand teha. Eile õhtul ostsin laminaati koos Marcusega. Täna hommikul ostsin veel mõned plaadid kuna meil kodus oli veel lahtine pakk ja pidin üle lugema palju on jäänud järgi. Nüüd peaks minema täpselt kõik põrandale.

Põrand on plaanis ette võtta täna ja hiljemalt ülehomseks valmis saada.

Köök on aga täiesti empsi tehtud. Ta tegi sealse kapi puhtaks, tegi puuriga augud sisse ja värvis üleni valgeks. Kui enne köök oli üleni sinine siis nüüd on valge sinisega. Väga lahe minu meelest kuigi mulle ei meeldi, et nii palju liblika tapeeti on seal. Nimetan ära, et köök ei ole veel valmis. Sinna tuleb veel üks kiht valget värvi. Me ei jäta seda niimoodi. Lihtsalt mul juba suur tahtmine näidata, mis on tehtud 😄

Köögi osas mulle meeldib nii nagu see enne oli. Oleks võinud lihtsalt puhtaks pesta ja teha väiksed värviparandused.

Enne & pärast