Kolmanda päeva hommikul jäin ma koos Hannaga kahekesti siia korterisse. Esikuga lood sellised, et hakkasin taas tapeedi kraapimisega pihta. Tapeeti oli lihtsalt nii-nii palju. Seda tegin päris mitu tundi.

Järgmisena võtsin ette seina pealt asjade ära võtmisega. Kõik väiksed naelad ja kruvid sai eemaldatud. Kruvisin maha ka fonoluku telefoni. Kui asjad olid eemaldatud siis hakkasin tegelema tapeedi panemisega. Tegin seda suhteliselt kaua kuna Hanna vajas mind päris tihti. Lisaks oli seal elektrikapp ja lüliti, mida pidi välja lõikama.

Õhtu poole tuli Marliis ja Marleen. Tegelesime teise seina tapeetimisega. Vahepeal lõhkusime ka teise toa seina. Õigemini võtsime sealt ühe kihi seina maha.

Kõige tipuks hakkasime põrandaga tegelema. Sellega läks aega palju. Meil polnud seda vaipkatet väga millegiga lõigata ja proovisime lõigata noa ja kääridega. Vaipkate tagumine pool koosnes kummist ja seda oli üpris raske lõigata.

Öö veetsin Hannaga kahekesti siin korteris.

Neljanda päeva hommikul oli Hanna rohkem tervem. Juba kõndis ringi ja naeratas.

Mina hakkasin tegelema taas vaibaga. Hakkasin seda liimima. Parandasin väikseid vigasid ja muud ei teinudki. See liimimine võttis päris kaua aega.

Mingi hetk tuli mul nii suur kopp ette, et tahtsin siit korterist minema. Välja ei julgenud minna tolmuahvina. Käisime Hannaga koos pesemas. Keerasin kuuma vee toru kraani lahti. Köögis tuli algul päris pruuni vett. Ma kohe ehmusin ära, et kas tahan ikka peaema minna. Õnneks tuli seda nii vähekest aega, et ilmselt oli see lihtsalt toru viga kuna ammu pole kasutatud. Niisiis käisime pesus ja läksimegi koos Hannaga mänguplatsile mängima. Väga lõbus oli. Ka mina mängisin liivaga ja ehitasin liivakooke. Väike puhkus värskes õhus oli tore.

Õhtul tulime taas siia korterisse. Pole rohkem siin jõudnud midagi teha. Jõudsin teha nii palju, et kolisin oma asjadega väiksesse tuppa. Nüüd saab normaalselt käia vetsus nii, et ei pea jalanõusi jalast võtma.

Nüüdseks on läinud see põrand ikka väga mustaks.

Esikus vaja panna veel tükike tapeeti ja uks väiksemaks teha ning põranda tükk panna. Siis kõik valmis 😊