Avastasin, et mul üks postitus oli jäänud mustand kausta. Nüüd ma selle postitan. Ajaliselt siis enne Ateena reisi.

Aeg on kuidagi väga kiirelt läinud ja polegi olnud hetke, et siia paar sõna kirja panna. Täna ma lõpuks seda teen.

Ma pole oma autoga sõitnud umbes kuu aega. Mul sai liikluskindlustus läbi ja mul polnud võimalik uut teha. Kavatsen teha selle siiski peale reisi ära.

Jõudsin vahepeal väga palju pakke viia posti. Müüsin enamus Hanna riided maha. Ega selle eest mingit suurt varandust ei saanud aga ikkagi. Parem kui mitte midagi.

Ühed mu lemmikumad kombesid. Valge lilledega on ciraf softshell kombe. See väga ilmastikukindel. Lilla on nameit softshell kombe. Sees on selline õhuke pehmem fliisvooder. Järgmised on lindex kombed ja jope. Need ühed kenad kombet. Tegemist päris vanade mudelitega. Arvan, et aastast 2016. Liiguvad vaid järelturul ja ka väga-väga harva. Paljud on nõus maksma selle eest rohkemat hinda kui see poes oli. Ka mina olen üks nende seast, kui peaksin leidma suuruse 92. Minu õnneks või lohutuseks on see, et keegi ütles, et neid tehti vaid 86 suuruseni. Kuigi jah, 86 läheb veel Hannale selga ja ilmselt oleks läinud ka veel talvel. Rahapuuduse pärast pidin siiski tegema omad valikud.

Praegu ma ei teagi mida ma nende ciraf kombedega teen. Mul neid hetkel kolm tükki. Üks on suuruses 80, 86 ja 92. Neil on väga suur kasvuvaru ehk 80 suurus vastab 86/92, 86 siis peaks olema 92/104 ja 92 siis 104/110. Toetudes siis 80 suuruse peale. Hetkel Hanna kannav 86/92 suurust ja 80 kombe on veel ilusasti seljas. Plaan oli 92 suurus maha müüa. Selle kohe kindlasti kuna neid puhtaks küürida on lõpuks väga halb ja keeruline. Samas plekid ei paista sealt peaaegu üldse välja. Müümise mõttes on raske. Ei taha ju inimesele musta asja müüa. Praegusel hetkel mõtlen, et ehk 80 ja 86 läheksid koos käiku. Üks on lasteaia oma ja teine siis linna oma. See oleks mõeldav.

See ei ole veel kõik. Ostsin veel kombesi. Tegelikult olid need väga hea hinnaga, et ei suutnud lihtsalt jätta.

8848 Altitude, Molo Polly, Ciraf, Zara kids.

Need siis kõik juba järgmisesse aastasse. Vesti saame juba tänavu kasutada.

Nüüd tagasi tegevuste juurde. Käisin ühel õhtul vanalinnas Marliisiga. Ega me midagi suurt ei teinudki. Marliis oli see kainerool ja mina tegin paar jooki. Kõrvale sõime pitsat ja siis läksimegi kodu poole.

Kuid me leidsime veel Vanalinnast laheda roosa ukse. Tahan nii väga seda ka päeval vaatama aga pole veel jõudnud. Mõtlesin, et äkki saan ma minna homme või hiljemalt esmaspäeval. Kuid võin minna ka asjata, sest nad pidid uks uuesti ära värvima. See muinsuskaitse all. Sellest juttu oli veel etv pealt. (Polegi veel jõudnud).

Eks näis..

Ükspäev käisin Hannaga poes. Kõndisime kodust maximasse. Tagasi tulime bussiga, sest nii suur kott oli. Bussiga oli lahe sõita. Ka Hannale meeldib bussiga sõita. Vahest ütleb, et Hanna kardab bussi. Ma ei tea miks 😄

Hanna koos poekotiga (seljataga).

Lisaks oleme selle aja jooksul käinud ka rattaga poes. Tagasi teel jäi Hanna magama. Tõstsin ta edasi kärusse ja magas päris korralikult.

Vahepeal oleme niisama lollitanud Hannaga. Oii kuidas mulle ei meeldi kuidas ta plastiliine kokku segab. Ma kohe üldse ei taha neid anda talle või korraga erinevaid purke lahti teha..

Selle pluusi kunagi ostsin terranovast. See tegelikult xs suurus ja pole isegi laste osakonnast pärit. Mõtlesin, et päris väike, et peaks Hannale ostma. Nii see saigi riidekappi 😄

Ühel päeval suutis Hanna teha just pesust tulnud kombe lihtsalt mustaks. Oli kohe näha, et sajaga müttas koduaias.

Aed on meil nagu suur sopahunnik. Ilma nende riieteta ei saaks teda õue saata. See oleks kohutav raha raiskamine teiste riiete suhtes. See väga mõnus kummikombe. Alt on kumm ja ülevalt on lihtsalt riide osa, mis on vettpidav. Ostsin Hannale ka kummikud. Tegemist Demar Mammut termokummikutega. Sees on eemaldav lambavillavooder. Saab olla nendega õues ka talvel. Kas lähevad kasutusse, ei teagi..