Päev enne reisi hakkasin pakkima. Mul oli vaja pakkida mitu kotti- endale, Hannale ja lasteaeda.

Endale pakkisin nii kleite, seelikuid kui ka paksemaid riideid. Ma ausalt võtsin kaasa kaks jopet. Ühe mantli ja teise tagi. Ma ei tea millega ma mõtlesin. Jalanõusi võtsin neli paari.

Hannale pakkisin väga palju riideid. Mulle tundus, et kõik riided mis kaasa panin ei läinudki kordagi selga. See selleks. Hannale pakkisin väga palju pükse ja pluuse. Lisaks panin softshell kombe koos tennistega, vihmakombe koos kummikutega ja õhukese jope.

Lasteaia kotis olid mitu mähkut ja mitu komplekti vahetusriideid. Neid vist kokku oli kolm.

Hommikul viisin Hanna ilusasti lasteaeda. Hanna veidikene nuttis kuna polnud ammu käinud. See möödus kiiresti.

Mina suundusin Marcuse juurde, et viia sinna oma kohvri, Marcusele laenuks teise kohvri ja Hanna riidekoti. Olin Hanna riidekoti maha unustanud. Õnneks väga hullu ei olnud sellest kuna lennuk läks alles õhtul.

Marcus läks sellel päeval eesti keele eksamile ja mina sõitsin koju. Mina hakkasin sättima reisi jaoks.

Kui asjad olid tehtud läksime empsiga vanaema juurde. Võtsin ka Hanna koti kaasa. Olime veidikene vanaema juures ja varsti pidin minema Hannale järgi. Võtsin koti autost ja rääkisin empsiga veidikene juttu. Alustuseks tuli välja, et olin unustanud raha koju teise jope taskuse. Viimasel hetkel aga vahetasin oma jope mantli vastu ja unustasin raha taskust võtta. Tark valik.. kokkuvõttes ma kasutasin seda mantlit vaid siis kui kõndisime kodu lähedal olevasse Goodys Burgerit sööma. Mul muidu olid juba tuduriided seljas ja ei jaksanud vahetada.

Kõndisin vanaema juures lasteaeda. Seal lasteaia juures kohtusime Marcuse ja ta emaga. Läksime kõik koos Hannale järgi. Tutvustasin Hanna lasteaeda. Järgmine hommik pidi ta seda juba ise tegema.

Sõitsime ilusasti Marcuse juurde. Viimased asjad tegime. Marcus veel veidikene pakkis. Mina panin vedelikud spetsiaalsesse kotti. Mõne aja pärast tuli Markus meile järgi. Ta viis meid lennujaama. Kuid kodunt minnes ei hakanud Hanna üldse nutma. Minul oli veidikene kurb niimoodi minna aga tundus, et Hanna oli okei sellega. Marcuse ema kiitis Hannat, et oli tubli laps. Kuigi magama minemisega oli raskusi. Käisid koos jalutamas ja käisid poes. Kui Hanna läks G* juurde siis Marcuse ema tundis juba igatsust Hanna järgi. Seda oli väga tore ja armas kuulda. Süda läks kohe soojaks 😊 Marcuse ema oli Hannaga esmaspäeva õhtust kuni kolmapäeva hommikuni.

Järgmisena oli kord G* käes. Ta läks esimest korda Hannale järgi lasteaeda. Tuli välja, et lapsed mängisid õues. Ka mina sain sellest esimest korda teada, et meie rühm käib ka õhtul õues. See muidugi hea. Mulle meeldib.

G* tõi lapse minu vanavanaema juurde kui tema kord oli läbi. Vanavanaema oli temaga mõni tund kuniks mu ema tuli sinna. G* oli kolmapäeva õhtust kuni laupäeva päevani.

Mu ema oli Hannaga ülejäänud päevad. Viimasel päeval oli Hannaga siiski Avo kuna mu emps pidi minema tööle.

Meie lend jõudis hommikul vara. Kohe ma koju siiski ei läinud. Marcusel oli sünnipäev ja ma viibisin veidikene tema juures. Jõudsin koju kuskil 2 tundi peale maandumist. Emps oli juba paanikas, et ma ei tulnud kohe koju. Kuigi olin helistanud Avole, et kuidas on ja tulen hiljem veidikene. Niisiis ma ei saanud tõesti temast aru miks nii. See selleks..

Kui koju tulin siis Hannal ei olnud väga mingit emotsiooni. Nii kui andsin talle suveniiri ehk plastiliinid oli nii õnnelik ja kallistas mind. See oli väga liigutav. Mis mulle aga ei meedinud oli see, et hüüab mind koguaeg lissuks. See siiski ebameeldiv.

Ka teised said oma suveniirid kätte ja mulle tundus, et kõik olid rahul nendega 😊