Hommik hakkas sellega, et liikusime Juudi muusemi. Sinna minekul nägime veidikene linnamüüri. Tee peale jäi meile ka Starbucks.

Muuseumis pidime minema läbi kontrolli, et saada muuseumisse sisse.

Peale muuseumit käisime vaatamas endist parlamenti. Seal oli ajaloo muuseum (National Historical Museum). Saime tasuta sisse. Muidu pilet oli 2€.

Peale seda liikusime sõja muuseumisse. Käis ka seal olevas muuseumis ära. Mõlemad muuseumid olid tasuta. Sõja oma oli sellepärast, et oleme õpilased.

Sealt kõndisime Lycabettus mäe poole. Tee sinna oli päris raske kuna treppe oli päris palju. Läksime cabel car jaama ja sõitsime sealt mäkke. Mäe peal oli väga ilus vaade. Seal oli palju rahvast. Inimesed olid seal võtnud juba koha valmis, et näha ilusat päikeseloojangut. Meie aga kaua seal ei olnud. Panin sinna kirikusse/kabelisse kaks küünalt ja hakkasime otsima toidukohta.

Mäe peal oli päris palju söögikohti aga otsustasime, et sinna ei lähe. Läksime hoopis Goody’s Burgerit sööma. Sellel korral proovisime teist. Kõik olime ühel meelel, et esimesel korral oli toit parem.

Peale kehakinnitust võtsime takso kohaliku telefoni rakenduse kaudu – (nimetust täpsustan). Takso viis meid lõbustusparki. Allou Fun Park maksis 19€ XXL pääse. Kõige meeldejäävam ja valusam oli loopit karussell. Kõige mõnusam ja rohke emotsiooniga oli La Isla. See tegi meid peaaegu läbimärjaks kuna maandus vette. Pildi pärast läksime sinna neli korda. Algul ei teadnud kummale poole vaadata. Siis jäime üksteise varju ja lõpuks tuli veidikene normaalsem pilt.

Peale lõbustusparki me suundusime sööma. Sõime seekord KFC friikaid, kana ja kartulipihvi. Meile kolmele ei meeldinud üldse.

Peale söömist tellisime endale takso ja takso sõidutas meid otse korteri välisukse juurde.

Teine päev oli väsitavam kui esimene. Me kokku kõndisime kuskil 16km. Jõudsime teha ka vähem kuna alustasime oma päeva päris hilja. Muuseumid on siin 14:30ni lahti. Mõned veidi rohkem.