Ma olen Elise. Ma olen 19-aastane ja õpin koolis. Ma olen kirjutanud oma blogi peaaegu kaks aastat. Alguses ma kirjutasin blogi enda jaoks. Mida aeg edasi läks seda avatumaks ma läksin. Algselt oli vaatajaskond väike. Mitte et mul nüüd see suur oleks. Lihtsalt märkimisväärselt suurem.

Esialgu andsin oma postitusi lugeda oma lähedastele. Mõne aja pärast hakkasin blogi reklaamima oma instagramis. Ka seal on vaatajaskond väike, kuid minu jaoks suur samm. Olen alustanud nagu beebi sammudega. Olen nüüdseks teinud enda jaoks tiigrihüppe. Võtsin julguse kokku ja registeerisin end Eesti blogiauhindadele ära. Seda tegin eba.marimell lehel.

Registeerimise hetkel mul polnud mingit emotsiooni. Mõne aja pärast sain meili täiendavate küsimustega. Sellel hetkel süda lõi juba kiiremini. Siiski esimene aasta! Minu esimene suurem samm blogimaailma ja see on vaid algus.

Peale esimesi beebi samme olin unustanud teema sootuks ära.. kuni tänaseni. Mul tuli rohkem teateid. Alguses ei pööranud sellele tähelepanu. Möödus mõni tund. Ühtäkki avastasin, et mind on tehtud internetis avalikuks. See tekitas emotsioone palju.. Küll oli palju segaseid tundeid ja rõõmsaid emotsioone. Oli ka teadmatus ja hirm. Need emotsioonid möödusid ajaga.

Nüüdseks olen jõudnud maa peale tagasi. Minu jaoks oli juba see samm suur. Mõni kõvem tegija võib mu välja naerda, aga siis tasuks meenutada oma algusaegasid. Usun, et valdasid taolised tunded.

Minu pealmised kirjutised on igapäevaelust, meie pere tõusudest ja mõõnadest, ka reisipisik on mul sees. Mulle meeldib väga reisida. Reisil olles kirjutan reisi teemalisi postitusi. Reisi lõpuks olen teinud ka reisivideosi. Need kõik on nähtaval minu blogis. Tulekul on Dubai reisivideo ja Ateena reisi postitus ning sellele lisandub ka reisivideo. Niisiis tasub jälgima jääda 😊

Minu isiklik instagram- @peppermint007

Meie instagram- @eluhannaga

Facebook- Hannelisel

Blogi- www.hannelisel.com