Teisipäeval käisime me jalutamas. Läksime külapoodi. Üle pika aja sain jalutada pikalt.

Alguses oli nii raske toast välja saada. Hanna ei tahtnud ennast riidesse panna ja koguaeg mängis makaroni. Viimasel teebki nii kui ma üritan teda riidesse panna. See ajab mind nii nii kurjaks. Talle pakub see rõõmu ja naerab selle üle. Samuti olen märganud seda, et Hanna on hakanud lööma ja päris valustasti. Lööb pidevalt mulle näkku ja kisub ninast. Mina muudkui keelan ja räägin ning saan uue tutaka kätte. Kohutav!

Tagasi algusesse.. Ma läksin empsiga kaasa, et veidi värsket õhku saada. Et Hanna saaks värsket õhku. Alguses oli plaan kelguga minna. Viimasel hetkel mõtlesin ümber ja võtsin siiski käru. Kärus püsis Hanna ilusasti. Alguses mõtlesin, et äkki tahab ikka kelgu peal olla aga talle sobib ilusasti käru. Ma isegi ei pidanud teda sinna kinni panema. Terve tee istus ilusasti.

Poes käis emps ja Andri. Mina, Hanna ja Benno jäime õue ootama. Tagasi tulles sai Andri ja Hanna pulgakommi. Muidugi hakkasin neid kohe ka sööma.

Jalutada oli väga tore. Ma polnud ammu suusapükse jalga pannud ja sain seda teha. Viimati vist kandsingi siis kui Marcusega läksime ATV-ga driftima. Lõbus oli!

Koju jõudes hakkas emps süüa tegema. Mina lootsin, et Hanna jääb magama aga ei jäänudki. Niisiis olid nad veel veidikest aega õues.

Mingi hetk tulid nad tuppa ja me hakkasime sööma. Õhtu poole hakkas meil ehitamis tuju ja sellest kirjutan järgmises postituses.

Kolmapäeval viisin Hanna lasteaeda. Kohutavalt raske oli üles tõusta. Jäin lasteaeda 30minutit hiljaks. Õnneks ikka Hanna süüa sai. Peale lasteaeda läksin ma koju. Kodus olin mõni tund. Panin omad endised riided müüki. Minult osteti Hanna ujumisrõngas ära. Viisin selle posti ja sõitsin vanaema juurde. Viisin neile Tartust ostetud kommi ja ostsin rimist mahla. Rääkisime veits juttu ja sõime. Hiljem hakkasin õppima.

Õppimine võttis suhteliselt kaua aega. Pidin valmistuma kontrolltööks. Läksin muusikaajalugu vastama. Kooli jõudes läksin ma esimese asjana raamatukokku. Viisin õpikud ära. Seejärel läksin muusikat vastama. Üldjuhul ma kardan väga kui lähen otse õpetajale vastama. Mul on kartus, et ma ei suuda enam koolis vastata õpetajatele ja veelvähem tundides käia. Ma justkui kardaksin neid inimesi. Aga vot, täna ei olnud sellist tunnet üldse. Ma läksin sinna, ma ei olnud närvis ega kartnud. Vastamine läks mul kokkuvõttes hästi. Ma tegin kuulamisülesande 100% ära. Kui ma ei oleks jäänud õpetaja juurde seda tööd vaatama siis ma ei oleks seda uskunud. Ma ei ole üldse tugev nendes kuulamistes. Ma olen korduvalt proovinud ja seekord läks väga hästi. Minu hinne tuli 5.

Peale kooli ma läksin Andrile lasteaeda järgi. Koheselt suundusin ka Hannale järgi. Hanna oli väga õnnelik kui mind nägi. Panime ilusasti riidesse. Natukene nuttu ja kaklemist oli ka. Sõitsime siis koju. Viisin lapsed koju ja ise läksin postkontorisse pakile järgi. Sain kaks pakki. Mõlemad olid telefoni kaitseklaasid. Esiklaas on valge ja taga roosa. Mõned päevad enne sain kätte ka kaamera kaitseklaasi. Koju jõudes panin kohe need peale.

Õhtul hiljem midagi ei teinudki kui seda, et läksime magama.

Neljapäeva hommikul läksime Hannaga täitsa tülli. Hanna ei tahtnud riidesse panna, et lasteaeda minna. Lihtsalt jooksis minema. Niisiis ma otsustasin, et täna ei lähe. Mõne aja pärast Hanna tahtis riided selga panna ja minna aga siis oli juba hilja. Sellel ajal pidime olema juba autos ja turvavööd peal ning välja sõitma.

Mul tuli sellel päeval pakk. Läksime lõuna paiku sellele pakile järgi. Käisin ka külapoes, et osta mahla ja juustu stritslit.

Tegemist 8848 Altitude passion parkadega.

Kodus me hakkasime tegema uuesti puutööd. Terve põrand oli hiljem lagas. Samuti reedel tegime puutööd.

Reede hommiku taaskord Hanna lasteaeda ei läinud. Hommikul vara käisin ma posti võtmas. Seekord sai Hanna jope. Esimene emotsiooni oli selline, et kohe müün maha aga kui Hannale proovima hakkasin siis meeldis väga. Jope ise on veidi suur. Varrukad okeid aga pikkus liiga pikk. Jope ise on suuruses 90-100. Hanna ise kannab veel 98/92 riideid. Plaan sinna juurde osta lillad talvepüksid või pigem mustad kuna Hannal on 8848 Altitude roosa jope.

Tegemist Didriksons Vinsons parkaga.

Reedel alustasime ka tõsisemalt potitreeninguga. Kuidas läks? Sellest juba järgmises postituses..