Olime just eelneval ööl Marcuse juurde ööseks jäänud. Pühapäeva hommikul läks Marcus tööle ja meie jäime koju. Ma tõusin enne Hannat. Ma proovisin mitu korda uuesti magama jääda aga uni kadus ära. Niisiis nautisin oma vabadust kuniks Hanna ärkab. Tegutsesin hiirvaikselt. Põhiliselt olin internetis ja tõstsin oma müügikuulutusi.

Mõne aja pärast kirjutasin Marliisile. Tahtsin teada mis plaanid on ja mida võiksime teha. Üheskoos otsustasime minna loomaaeda. Päike nii ilusasti säras taevas ja selline mõnus kevadine tunne oli. Muidugi õue minnes kadus see tunne imekiirelt ära. Ilm oli ikkagi krõbedalt külm.

Me algselt ei teadnud kelle autoga minna. Marliis sai endale load ja nüüd soovib koguaeg sõita. Me läksime minu autoga ja Marliis sõitis. Ka Marleen tuli meiega kaasa.

Nagu selle seltskonna kohane siis käisime ka burksi söömas. Esimesel korral ma ei ostnud midagi. Teisel korral aga ostsin kuna nälg oli siis nii suur. Nende käikude vahe oli umbes 4-5tundi.

Loomaaeda ostsime pileti läbi telefoni. Paned koodi sisse ja isikukoodi lõppu. Mõne aja pärast on rohelise kaardi peal, millega bussis saab sõita. Minul on see kaart ühendatud mu SEB pangakaardiga.

Jõudsime väravatest läbi ja läksime vaatama esimese asjana jääkarusid. Neile oli tehtud uus puur. Marleenil on kaamera. Ta hobi korras pildistab. Ka seal tegi väga palju pilte. Pildistas minu meelest küll kõike 😄

Minu lemmikumad pildid on siin:

Päris külm oli ilm. Just alguses. Hiljem justkui harjusin ära. Isegi peale troopikamaja ja muid kohti, oli õues mõnus olla. Ei olnud külm ega palav. Me käisime elevandimajas istumas ka selle kuju peal. Minu arust eelmise korra pilt oli samasugune.

Loomadest nii palju, et nägime ka teisi. Tiiger ja leopard oli põhiline. Elevanti vaatasime kõige kauem. Hannal on minu meelest küll savi nendest loomadest. Vaatab küll aga ei ole mingit emotsiooni. Kokkuvõttes jäi üldse magama. Just enne laste loomaaeda. Sealseid loomi ta ei näinud. Me jõudsime sinna just täpselt söötmisajaks ja nii lahe oli vaadata kuidas kitsed sõid ja kaklesid toidu pärast.

Hiljem saime uuesti Marcusega kokku. Mina ja Marleen koos Hannaga läksime Marcusele töö juurde järgi. Võtsime ta peale ja sõitsime Marcuse maja ette. Mõne aja pärast läksime poodi. Avol oli vaja roolivõimu õli. Alguses sõitsime prismasse. Seal polnud üldse. Üks mees hakkas meiega juttu tegema ja proovis abistada. Ka tema ei leidnud sealt midagi. Ta soovitas minna maximasse. Sealt leiab ikka. Läksime maximasse ja leidsime koheselt roolivõimu õli. Minu autole leidsin jahutusvedeliku. Ilusa punase vedelikuga. Prismas olid roosakad nagu veega lahjendatud. Nii ütles ka see mees prismast.

Poest välja tulles sain aru, et ostsin valet värvi roolisvõimu õli. Me ostsime kollase aga oli vaja punast. Kokkuvõttes läksime statoili ja ostsime sealt punase.

Viisin Avole koju selle. Kodus läks suhteliselt kaua. Suutsin kurjustada terve perekonna peale. Andri sai järjekordselt “uue” telefoni. Kaotab ära ja siis saab koheselt uue. Jube! Ma olin nii vihane.

Peale koduskäiku läksime tagasi linna ja viisime Marleeni koju. Sõit edasi oli Marcuse juurde. Jäime sinna ööseks ja järgmisel päeval läksime Tartusse.