Eelmise teisipäeva hommikul ärkasime Hannaga suhteliselt vara. Plaan oli minna lasteaeda. Hanna olin ilusasti riidesse pannud. Ennast muidugi ka. Läksime õue koos turvatooliga kuna eelnev päev oli see Marcuse autos. Auto juures seistes tegin suure avastuse. Minu auto võtmed olid jäänud Marcuse autosse. Täpsemalt sinna kohta, kus joogitopsi saab panna. Olime Hannaga päris kaua õues kuna kodu võti on ju auto võtmetega koos. Käisime “mänguväljakul” ja mängisime veidikene õues. Peale seda saime tuppa ja mina hakkasin filmi vaatama. Hanna vaatas samal ajal telefonist multikaid.

Päris õhtul tuli Marcus meie juurde. Käisime veel poes ja ostsime toitu. Sõime õhtul kana pitsat. Mängisime ka kaarte. Hiljem panime koos Hanna magama. Kui Hanna oli magama jäänud siis Marcus ütles, et ma oleksin all ja oleksin ühe koha peal. Ta pidi mulle helistama kui võin üles tulla.

Tegi mulle väga laheda üllatuse. Põrandal olid küünlad. Marcus ootas mind lillega. See oli nii armas ja romantiline. Kapi otsast sai võetud ka joodavat. Vot see oli alles õhtu 🤪

Hiljem kustutasime küünlaid. Saime soovida erinevaid soove, sest neid küünlaid oli väga palju. Hommikuks oli põrandal mõnus vaha laik.

Hommikul läksime Hannat lasteaeda viima. Hanna nuttis väga. Karjus seal “emme ka, emme ka”. Seda oli kuulda ka välisukseni. Kohutav oli sealt ära minna. Nii valus hakkas.

Peale seda üritasime minna spasse. Meil olid ühed voucherid. Kohal olles saime teada, et kooli vaheajal need ei kehti. Läksime siis targalt koju ja vaatasime hoopis filmi. Vaatasime mingit vene filmi. Peale seda vaatasin mina üht filmi. Marcus jäi magama.

Mõne aja pärast läks Marcus ära kuna tal oli õhtu poole mingi koolitus.

Kodus ma suurt väga midagi ei teinud. Kell oli varsti nii palju, et pidin tulema vanaema juurde ja siis Hannale järgi minema. Ma sõitsin oma autoga. Ma polnud peaaegu 2-nädalat sõitnud oma autoga kuna mul polnud liikluskindlustust ja minu isa polnud elatist maksnud. Olin omadega täitsa nullis.

Kui olin vanaema juures ja Hannal järgi käinud tulin vanaema juurde tagasi. Ma olin siin vähekest aega ja siis liikusin Marliisile järgi. Ta ostis minult sinise iphone ümbrise ja kuldse kõrvaklapi + laadija adapteri.

Peale seda läksime Hannaga Marcuse juurde külla. Me olime õhtupooliku seal.

Koju jõudsin jube hilja. Olin nii väsinud, et jäin koheselt magama. Hanna jäi autosse magama. Öösel ärkas Hanna veel korraks ülesse. Ma juba arvasin, et peab minema lasteaeda. Toas tuli põles ja toauks oli lahti. Vaatasin oma kella ja kell oli 3 midagi öösel. Ütlesin Hannale, et ta paneks ukse kinni ja tule kustu. Ta tegi vastupidi. Tule kustu ja ukse kinni. Koperdas sealt minuni päris pikalt. Tudusime edasi kuni viimase minutini. Hommikul oli kohutav tõusta. Ärkasin 8:02 kui hakkas turbo peale. Jõudsin õue täpselt 8:15 nagu plaanitud. Uskumatu, kuidas?!?

Viisin Hanna lasteaeda. Läks veidi paremini kui eelmine kord. Ei karjunud nii hullult. Nuttis küll aga kui mina välja läksin garderoobi uksest siis oli vaikus. Tundub, et Hanna rahustati siis maha.

Peale seda tegin endale neste kütusekaardi. Loodan peatselt kätte saada. Siis saan ühendada selle ka rimi kaardiga. Lisaks ostsin ühe õpetliku raamatu. Sellest aga kirjutan edasi kui kätte saan. Käisin korra ka ehituspoes. Mul oli plaan teha endale voodi. Käisin vaatamas kuidas ja mismoodi ning milline hind kujuneb. Nüüd pean natukene nõu pidama ja siis vaatab, mis saama hakkab.

Vanaema juures käisin ka. Panime vetsu uue tapeedi. Sinna tulid kividega tapeet. Polnud väga raske panna. Tapeet jooksis ilusasti mustrisse. Ilmselt meil kodus oleks veel raskem olnud teha seda kuna meil seinad erineva pikkusega. Seal olid ilusasti sirged ja ühe pikkusega.

Reedel aga sain kokku Marliisiga. Sain tema auto enda kätte ja kärutasin sellega ringi kuni esmaspäeva õhtuni. Võrreldes minu autoga on kohe erinevust tunda. Ma ei kujuta ette kuidas ma nüüd hommikul enda autoga peaksin sõitma. Kõik kogu tunnetus on teistsugune.

Tagasi reedesse. Käisime sõitmas. Tegime suured ja pikad reisid ära. Sõime vahepeal ja sõitsime edasi. Pesime ka autot. Auto läks väga puhtaks. Märgatav tulemus. Hiljem läksime Andri, mina, Marliis ja Hanna kelgutama. Päris õhtul käisime uuesti aga siis oli Andri asemel Marcus.

Laupäeval käisime ka minu teada sõitmas. Enam täpsemalt ei mäleta. Kui käisimegi siis sõime jälle. Kui aga ei käinud siis olin kodune ja pesin pesu. Sest mingi päev tegelesin ma pesudega küll. Pilte mul vähemalt sellest päevast ei ole. Arvan, et selle päeva lõunal ma läksin Marcuse juurest koju.

Pühapäev oli päris pikk autoga sõitmise päev. Hanna meiega ei olnud. Mu ema jäi temaga koju. Päeva lõpuks käisime jääd nautimas. Meiega oli Marcus ja tema sõbrad. Ma sain esimest korda elus sõita BMW-ga. Marcus ütles, et mul paar tiiru läks päris hästi ja libises ilusasti. Muidu oli gaas nii tundlik, et ma ei suutnud peaaegu midagi seal teha. Tuleb ikkagi harjutada ja ise sõita oli palju huvitavam kui autos loksuda või pealt vaadata. Hiljem tulid sinna ka Kristjan ja ta sõbranna. Väga lahe õhtu oli 😊

Eile hommikul ärkasin suht varakult. Tegin natukene bioloogiat aga nii vara küll ei viitsinud kuhugile minna, et oleks Hanna lasteaeda viinud ja ise tundi läinud. Niisiis vedelesin kodus. Kuid mitte terve päev. Sain uuesti kokku Marliisiga ja läksime sõitma. Marleen tuli ka kaasa. Käisime ülemiste keskuses shoppamas. Marcus tegi mulle üllatuse, et ta tuli ka ülemistesse. Ma ostsin 8 pildiraami. Muud ma sealt ei ostnud. Mingi hetk helistas mulle Kristjan ja kutsus talverõõme nautima. Kohtasin teda swedbanki pangaautomaadi juures kus ma ehmusin ta peale. Vaatasin tükkaega otsa küll aga ikka ehmusin.

Läksime siis pärast platsile ja sõitsime päris mitu tiiru. Kristjan ikka selline proff, et tiirutas seal esiveolisega päris korralikult kui lõpuks lõpetas lumehanges. Õigemini väike pauk käis. Nii, et rehv läks katki. Muu kõik jäi korda ja ise jäime autos terveks. Kiire rehvivahetus käis. Hanna oli sellel ajal üldse kodus.

Veits enne kolme X-ga Maxima kinni panemist käisime me poes. Ma ostsin endale tassi, taldriku ja kausi. Lisaks ostsin endale panni, lõikelaua ja huulepulga. Kokku läks mul veidi alla 10€. Mõnus!

Koju jõudsin suht hilja. Kristjan viis mind koju. Marliisi auto sai üle antud ja läbi saigi see paarutamine. Nüüd peab oma autoga sõitma.

Täna hommikul läksin Hannat lasteaeda viima ja sõitsin oma autoga. Ma olin nii harjunud juba Marliisi autoga, et tunnetus oli teistsugune. Kõik pedaalid käivad väga raskelt. Olin harjunud ka puhurit kruttima keskelt. Mul käib paremal pool äärest. Marliisil oli raadio all selline sahtel kus telefoni hoida. Oma autos panin päris mitu korda oma telefoni olematusse sahtlisse..

Täna läks Hanna hea meelega lasteaeda. Talle meeldib see söögitädi. Ta jutustab kohe temaga kui lasteaeda läheb. Täna kohe tormas tema juurde. Minust ei teinud väljagi. Tsau ka veel ei öelnud.

Peale seda käisin poes. Käisin kolme X-ga Maximas. Ma ei osanud sealt mitte midagi üles leida. Mõned asjad mis leidsin need võtsin ja tulin sealt tulema. Päris raske on käis poes kus sa tavaliselt ei käi. Ikka kodupoes on asjad seal kus nende koht olema peab nagu kodus.

Peale lõunat sain Marcusega kokku. Rääkisime juttu ja mõne aja pärast pidingi Hannale lasteaeda järgi minema. Seekord tulid vist küll kõik lapsevanemad korraga oma lastele järgi. Ma pole enne näinud sellist “rahvamassi” seal esikus. Huvitav oli. Peale seda kõndisime autosse ja sõitsime koju. Kodus ootas meid Andri. Andri kohe tuli ukse peale vastu ja kutsus Hanna õue mängima. Tundus, et neil oli päris lõbus seal. Ainult nende kilkamist oli kuulda.

Nii meie nädalake läks. See läks mega kiirelt. Polnud otseselt aega, et siia kirjutada aga nüüd ma tegin seda.