Hommikul ärkasime väga-väga vara üles. Esimest äratuskella me üldse ei kuulnudki. Teine tuli minu telefoni pealt ja selle peale me kõik ärkasime.

Plaan oli järgmine, et Andri, Avo ja Kristjan lähevad Abu Dhabisse Ferrari worldi. Hanna veeretame Jane ja Imbre tuppa ning empsiga läheme Xline peale.

Xline on selline pikk nn köisraudtee, kus sa saad alla lasta maksimaalselt 80km/h. Teekond on 1km pikk. Selline asjandus asub 170m kõrgusel ehk 50ndal korrusel. Kõlab hullult eks?

Tagasi hommiku juurde. Tegime oma toimetused ära. Panin Hanna kärusse ja läksime kohvritega Jane ja Imbre tuppa. Jätsime kogu kupatuse sinna. Kristjan, Avo ja Andri jäid veel meie hotellituppa. Nad koristasid viimaseid asju.

Meie läksime paadiga üle jõe ja kõndisime taksoparki. Võtsime takso ja sõit võis alata Marina Mall kaubanduskeskusesse. Takso läks meil 70AEDi ehk 15.50€. Just seal oli kokkusaamine Xline’ga. Seal oli selline putka, kus oli siis kogunemine.

Sinna jõudsime natukene liiga vara. Meile öeldi, et käiksime veidikene ringi ja tuleksim täpselt tagasi. Kuigi algselt lugesime, et peab tulema 30 minutit varem. Niisiis me ootasime oma aega. Olime niikaua internetis ja emps laadis mõningaid pilte facebooki.

Xline ükspilet on 650AEDi, kahekesti ostes 600AEDi nägu. Meie võtsime kahese pileti ehk 2 x 600AEDi. Meie aeg oli 9:00-10:00. Jõudsime täpselt sinna tagasi. Me pidime täitma mingi paberi ära, kus nõustume reeglitega. Meid kaaluti ära. Igaüks sai veel käepaela ja käepaela peale pandi mingi silt. Seal olid väiksed hoiukapid ja pidime panema oma asjad kõik sinna. Mitte midagi ei tohtinud olla taskus.

Sealt edasi kõndisime natukene ja mõne aja pärast olime me bussis. Buss tiirutas meid algpunkti, kus pidime minema 50ndale korrusele. Mul läksid imekombel vahepeal kõrvad ka lukku.

Kui me sinna jõudsime oli vaade mega kena. Nii palju erinevaid värve ja pilvelõhkujaid. Me olime järjekorras eelviimased. Tahtsime näha teiste emotsioone. Üldjuhul väga keegi ei karjunud. Ainult mina natukene. 😄

Meile pandi need turva värgendused selga ja anti kiiver koos gopro kaameraga. Sättisid mind päris kaua. Emps ootas mind seal mati peal kõhuli. Kui mind lõpuks valmis pandi siis me ka alla sõitsime.

Selle ajaga ei näinud väga palju. Sõitsime kuskil 15 sekundit. Kuid see tunne oli lahe, et oleme seda teinud. See oli palju leebem, kui mingi karussell. Kuskilt valus ei olnud. Ebamugav ka ei olnud. Niisiis soovitan ära proovida. Samas uuesti ei kipuks sinna 😄 kui siis veel kõrgemale 😄

Peale Xline sõitsime taksoparki tagasi. Läks 75AEDi ( 16.6€). Paadiga üle jõe ja Hannale järgi. Rääkisime veidikene juttu ja läksime uuesti paadi peale. Läksime bussijaama ja ostsime pileti Abu Dhabisse.

Bussijaamas oli järjekord bussi. Meestel ja naistel oli eraldi rida. Naised said enne bussi ja neil oli kindel tsoon kuhu istuda. Emps läks Hannaga ees bussi ja istus suht taha. Mina läksin järgi. Nii kui saime maha istutud tehti seal ümberpaigutusi. Pidime siiski ette istuma. Sõit Abu Dhabisse läks hästi kuid veidi ebamugavalt. Hanna koguaeg liigutas mul süles ja toolid olid ebamugavad võrreldes sellega, mis oli tulles.

Abu Dhabisse jõudes võtsime takso, et minna hotelli. Sealne takso oli küll väga kallis. Sõitsime kuskil 10 minutit ja maksime selle eest 25AEDi ehk 5.50€.

Hotelli jõudes läksime koheselt ka basseini ujuma. Vesi oli mõnusalt soe. Vaade oli kena ja üldse see hotell meeldis rohkem. Teised olid endiselt Ferrari world’is. Tahtsima ka minna aga meile öeldi, et pole mõtet tulla. Kell oli siis 16 miskit ja nemad jõudsid hotelli peale 21:00. Me lihtsalt passisime tühja.

Õhtul käisime ka mäkis söömas. See oli hotellile suht lähedal. Tõime sealt süüa. Avo ja Hanna ootasid oma toitu hotellis. Me aga käisime ülejäänud kambaga ära. Peale seda läksime tuttu kuna pidime varakult ärkama.