Sellel päeval ärkasime varem, kui teistel päevadel. Meil oli kokku lepitud, et lähme kõik koos randa. Ka Jane ja Imbre tulid.

Sellel päeval käisin ma esimest korda hotellis hommikut söömas. Emps ja Andri olid ka. Teised käisid hotelli maja taga olevas söögikohas söömas.

Kui kõik olid söönud, joonud ja kokku kogunenud siis kõndisime paadi peatusesse. Maksime 1 AED (0.20€), et saada teisele poole. Teiselt poolt me kõndisime bussijaama ja sealt võtsime takso. Seal oli niiöelda taksode park. Taksoga läksime kolmandasse randa. Hind meil läks kokku 30AEDi ehk 6.60€.

Seekord üritasin ka mina veidikene päikest saada. Käisin ka väheke ujumas. Vesi oli minu jaoks täitsa külm. Päevitamise lõpptulemus on see, et meil kõigil ninad põlenud ja on krobelised. Rannas olles ostsin ka türgi jäätist pistaatsiaga. Maksis 19AEDi ehk 4.20€. Käisime ka värsket pressitud apelsini mahla ostmas. Üks jook oli 20AEDi ehk 4.40€.

Peale randa piilusime korra Jumeirah Mosque. Sisse meid ei lastnud. Ma ei teagi miks. Kas just sellepärast, et hakkas palvus või asi oli meis.

Hiljem tahtsime minna Dubai Zoo loomaaeda aga see oli kolinud teise kohta. Käisime mäkis söömas. Hinnad olid seal suht head. Kristjan ostsis mulle, endale ja Hannale süüa ja läks kokku kuskil 12-14€.

Peale söömist otsustasime siis minna tagasi Burj Khalifa juurde. Meie jaoks väga huvitav oli see, et bussipeatusest sai takso. Tõstsid lihtsalt käe püsti ja tuli juba 3 taksot. Kuna meid oli palju siis kaks esimest taksot meid peale ei võtnud. Kolmas võttis meid peale. Sõit sinna oli kuskil 20AEDi ehk 4.40€.

Nägime selle piirkonna ka valges ära. Jalutasime seal päris tükk aega. Mulle ausalt öeldes meeldis rohkem valges vaadata. Need värvid ja kõik olid palju ilusamad. Purskkaevu showd nägime sellel päeval kolm korda. Igal ajal tundus see teistmoodi. Polnud nagu ühesugune. Ka laul tundus sellel taustal erinev.

Õhtul läksime Dubai Mall kaubanduskeskusest takso peale. Seal oli samuti suur-suur taksopark. Takso viis meid bussijaama. Miks just bussijaama? Meie hotell oli üle jõe ja odavam tuli bussijaama minna kui see, et sõidab ringiga meie hotelli. Neil seal jõe peal vaid paar silda. Taksomeeter jooksis kilomeetrite, kui ka seismise pealt. Lisaks tahtsime minna poodi.

Bussijaamast kõndisime nännipoodi ja ostsime veel mänguasju ning suveniire. Pärast käisime ka toidupoes ja suundusime hotelli.

Hotellis hakkasime asju pakkima. Viimane öö oli Dubais. Asju oli suht raske pakkida kuna asju tuli nii palju juurde. Kohver läks vaevu kinni.

Pidime minema ka varakult magama sest järgmine päev..