Hommik hakkas ilusasti. Mõne aja pärast läksime turule. Leidsime väga laheda poe. Ostsime suht palju erinevaid asju, et kohvrisse ei mahu enam asjad ära.

Käisime söömas. Võtsime Marcuse lemmikut asja ja mõned värskelt pressidud mahlad. Seekord proovisin ära ananassi. Ananass oli väga hea. Seda ma hakkan igatsema. Võtsime ka mitu kookost. Need olid nii mõnusad külmad. Minul läks 18AEDi ehk 4€.

Järgmisena suundusime Jumeirah randa. Takosele me ei täpsustanud millisesse niisiis viis ta kõige kaugemasse randa. Auto aknast välja vaadates nägime Wild Wadi veeparki ja otsustasime hoopis sinna minna. Takso arve läks 60AEDi ehk 13.30€.

Veepargis nägime G*. Sellel hetkel viskas mul küll, et Hannast välja ei teinud. Niisiis läksin natukene kisa tegema. Ma olin nii vihane, et kordagi ei palunud oma abi. Olime Abu Dhabi bussijaamas ja Hanna magas mul süles. Oleks võinud natukenegi aidata. See selleks. Ma rääkisin oma kurjusest ja nüüd vist kõik okei.

Aga tagasi veepargi juurde. Seal oli päris lahedad torud. Kuigi minu jaoks jäi justkui midagi puudu. Oli sõbrapäeva pakkumine ja maksis 220AEDi ehk 48.80€.

Peale veeparki kõndisime sealses piirkonnas. Nägime randa ja nägime Burj Al Arab. Kõndisime peale seda Jumeirah Mosque juurde. Ime kombel leidsime sealt uberi. Uber sõidus meid bussijaama (Bur Dubai). Maksma läks 70AEDi ehk 15.50€.

Peale uberi sõitu läksime uuesti turule ostma. Nende hindu juba enam ei mäleta.

Peale seda läksime paadi peale ja siis hotelli. Peale seda läksime paadiga sõitma. Sõit ja toit oli hinna sees. Muidu maksab 100AEDi aga mehed tingisid 45AEDi peale (20.20€ / 10€ ).