Täna hakkasin vaikselt Dubai reisiks asju kokku panema. Ma vist polegi kunagi nii vara alustanud. Ma ei teagi kas see pigem positiivne või mitte. Ma arvan, et see on pigem mõlemat. Ma väga kardan sealset kultuuri. Mida rohkem sa loed seda “ajuvabamaks” see läheb. Muidugi ma austan kultuuri aga see tundub minu jaoks juba liiga palju. Loetud teksti põhjal tundub küll nii, et kas hingata ikka tohib? Küll ei tohi süüa ega juua. Nätsu ei tohi närida. Mehed ja naised eraldi. Ja neid võibki lugema hakata. Paljudes hotellides ei või mees ja naine ühist tuba kasutada, veel vähem seal koos ööbida. Niisiis hakkab põnev olema.

Väga huvitav on ka riiete valikuga. Neil kõige erutavamad kohad on hüppeliigese kohad ja küünarnukid. Need peaksid kaetud olema. Nii mõneski artiklis on seda rõhutatud, et riided peavad olema vastavad, sest trahvid tulevad kergelt. Ma ei teagi kas seda uskuda või mitte. Niisiis kavatsen igaksjuhuks võtta nii täitsa pikad riided kui ka sellised vabamad riided. Mulle lohutuseks kirjutati kaa, et see riiete kottimine ei ole seal nii hull kui kirjutatakse. Käidi seal ka lühikeste pükstega ja minidega. Seda oleks huvitav vaadata kuidas kohalikud neid vaatasid 😄 Samuti öeldakse, et osades hotellides ei kehti need reeglid ja on mõeldud ikkagi turistide peale. Eks näis, sest ma küll riietega ujuma ei tahaks minna 😆

Aga raskem küsimus on see, et mida siis kaasa võtta? Kerge on küll öelda, et võtan pikemad riided aga kui kapi lahti teed siis pole midagi, mis sobiks sinna kliimasse. Samuti olen ka käinud poodides. Küll on liiga lühike, liiga paljastav ja küll ei sobi värv, küll liiga ümber ja küll ei anna õhku. Korraga sai naiste probleemidest justkui Dubai probleemid. Mitte halvaga, vaid ikka naljaga ikka.

Endale võtsin kaks maxi seelikut, kleidi ja õhukese salli. Rohkem ma lihtsalt ei ole suutnud välja otsida ega valida. Üritan nende päevade jooksul käia veel poodides. Pean otsima endale ka jalanõud.

Hannale on praegu pakitud seelik, pluus ja lühikesed püksid. Facebooki grupist sai ostetud Hannale pükskostüüm ja ühed püksid. Need üritan homme kätte saada. Lisaks tahtsin osta Hannale T-särke ka kaasa. Kõik need päevad peaks ikka Hanna ilusasti riidesse saama. Mitte väga paljastavalt ja mitte väga paksult.

Kaasa sinna tahan võtta kindlasti Hannale käru. Muud moodi ei saagi. Kuid nüüd käruga on kahtlus. Milline käru võtta? See on see kui kärusõltuvus on ja pead valima selle õige. arutan mõttes edasi

Lisaks tahtsin Anettelt laenata ipadi, et vaadata mingeid asju lennuki peal. Sinna minnes on meil öö aga tagasi tulles päev. Niisiis oleks tagasi teel vaja lõbustada end. Plaan oli lastele paar filmi alla tõmmata ja mingid mängud. Usun, et lend saab raske olema nii enda kui ka laste kohapealt. Pole vast kunagi nii kaua lennanud kui nüüd seda teha saab. Päris hull katsumus tuleb..