Eile helises mul äratuskell. Mul oli pandud kell 7:30ks äratus. Just täpselt siis ma ärkasin ja vaatasin telefoni. Kell oli täpselt 7:30. Minu pea aga ütles, et krt ma jäin hiljaks ja magasin edasi. Ma nägin, et kell oli 7:30 aga mõistus andis edasi, et 9:30. Kas teil on ka nii olnud?

Igatahes me reedel ei läinudki lasteaeda kuna juhtus selline olukord. Olime mõnd aega kodus. Hanna sõi ilusasti ja mõne aja pärast läks ta rõdu peale magama. Magas päris kaua.

Õhtul läksime vanaema juurde haiglasse. Ma viisin Hanna emmele ja tegime autode vahetuse. Mina sõitsin tema autoga ja tema minu autoga. Mina maksin empsi parkimise kinni, mis läks 3€ maksma. Minu parkimine empsile läks 50 senti maksma.

Empsi autoga oli jube raske sõita. Selline tunne nagu sa oleksid väga mini inimene kui sinna rooli istud. Lihtsalt nii madal on see iste. Seest tundub ka kõik nii suur. Pidurid on empsil väga tundlikud. Marcus ütles, et isegi tundlikumad kui tema omal. Gaasi tuleb ka palju vähem anda.

Peale seda läksin Marcusele töö juurde järgi ja sõitsime tema juurde. Mina ei suutnud väga sõita ja Marcus tahtis proovida. Niisiis sai Marcus oma tahtmise. Sõitis ise enda juurde.

Kodus pani Marcus omad asjad kokku ja mõne aja pärast saime kokku sõpradega. Niisama istusime, rääkisime juttu ja sõime krõpsu. Käisime vahepeal poes ostmas juua ja komme. Ega muud erilist ei ostnudki.

Mõne aja pärast sõitsime me koju. Jalutasime natukene ja ma rääkisin Marcusele meie tänavakoerast. Ta oli hästi tore kutsu. Kui mõne pildi leian siis ehk teen ka siia postituse.

Läksime tuppa ja rääkisime veidikene juttu. Mõtlesime kas soovida Tiiule sünnipäevaks õnne või mitte. Me otsustasime siiski mitte soovida ja külla mitte minna. Ta on väga õel inimene. Kui mu vanavanaema kukkus siis Tiiu suutis vaid rääkida seda, et Pontu (koer) ei saa minna oma pesa peale, sest vanaema vedeleb seal peal. Vanaema niigi oli kurb, et kukkus ja teine niimoodi veel ütleb. Oeh, millega ta mõtleb?!?

Magama läksime suhteliselt hilja. Marcus ja Hanna läksid samal ajal magama. Mina aga passisin netis ja uurisin reiside kohta. Leidsin mõningaid häid pakkumisi kuid miski pole sobilik. Hetkel otsime pakkumist, mis oleks alla 300€. Max 350€. Ega eks näis mis saama hakkab..

Täna hommikul rääkisin Marcusele ka oma leidudest. Väga pikalt ei arutanudki kuna hetkel pole võimalik midagi osta. Minul ja Hannal tulemas Dubai reis.

Sõime ja peale seda läks Marcus koju. Ma andsin talle oma auto, et ta saaks koju minna. Ise samal ajal panin Hannat rõdule magama.

Hanna on magas päeval päris kaua rõdul. Mingi hetk ärkas üles ja siis panime riidesse.

Edasine plaan oli minna Marcuse juurde ja sinna jäime ööseks. Enne käisime ka Markuse juurest läbi. Rääkisime veits juttu ja Hanna istus poolest ajast seal kapis.

Mõne aja pärast läksime Marcuse juurde. Sõidutasime Hanna tuttu ja läksime tuppa. Toas olles hakkas mõne aja pärast Hanna nutma ja tahtis juua. Marcusel oli vaid piima anda. Seda preili ei soovinud. Proovisime ka kakaod sisse joota aga ka see ei läinud hästi.

Voodisse ta ka hästi magama ei jäänud. Mina jäin ka enne tuttu. Marcus mõne aja pärast äratas mind ülesse ja ütles, et lähme proovime veel sõita autoga. Niisiis öösel läksime sõitma. Sõitsime mõnda aega ja tuttu jäigi. Nii kui ülesse jõudsime tegi silmad lahti ja nõudis juua. Niisiis hakkas see trall uuesti pihta. Lõpuks jäime siiski magama kõik koos.

Hommikul ärkas Hanna esimesena. Marcus pani talle multikad teise tuppa. Mina magasin ja ei kuulnudki sellest midagi. Mingi hetk ärkan ehmatusega, et kus on Hanna ja siis Marcus rääkis. Hommik oli meil suht pikk. Ärkasime nii vaevaliselt. Mõne aja pärast sõime ja hakkasime liikuma. Mida aga edasi, räägin järgmises postituses..

🤗