Nagu eelnevalt kirjutasin siis tegin loosimise. Loosi pilet maksis 3€ ja oli vaja saada 30inimest osalema. Nende 30 inimese seast valis random.org ühe numbri, kes ongi võitja. Loosis osaleja sai enne loosi valida ühe numbri. Võiduks oli Chicco kergkäru.

Võidu loosisin teisipäeval. Seda saab vaadata järgi ka hannelisel facebooki lehel. Link on siin.

Mida me veel tegime? Teisipäeval käisime Hannaga arsti juures vaktsiini saamas. Ootasime seal veidikene ja juba mõne aja pärast saimegi sisse. Süst läks suht valutult ja kiirelt. Hanna väga ei tundnudki. Suureks abiks oli kindlasti ka lutt, mis peale süsti saamist suhu läks. Peale vaktsiini läksime kabinetist välja ja seal oli üks tore perekond. Nad vaatasid Hannat ja nii naeratasid. Omavahel nad rääkisid viipekeeles. Hiljem uurisid kas Hanna on haige. Algul me üksteist ei mõistnud kuid siis sain aru, mis küsiti. Neil oli mõni aasta vanem laps.

Peale arsti juures käiku läksime me koju. Just siis toimus loos. Algselt oli probleeme internetiga. Ei saanud kuidagi live tegemisega hakkama. Lõpude lõpuks sain ma siiski hakkama. Vahepeal tuli ka Andri segama, mis oli väga häiriv. Loosis võitis number 18. Mul oli selline ärevus sees kuna tegin seda esimest korda.

Hiljem käisime empsiga vanaema haiglas vaatamas. Vanaema tervis oli päris hull. Ta oli omadega väga sassis. Ajas väga segast juttu. Õnneks ta tundis meid ära. Tal pandi ka üks käsi voodi külge kinni kuna tahtis oma haava näppida. Mingi hetk arvas, et kõik on tema vastu. See siis kõik tulenes selles, et talle tehti enne oppi süst selga. Mul oli väga kurb meel vanaemat sellises seisus näha.

Õhtul käisime ülemistes söömas ja ostsime paar riideeset. Mina ostsin ühe kunstlille ka. See sobiks ilusasti minu tuppa. Hetkel pole ma veel seda oma kohale pannud aga kindlasti kui panen teen pilti. Sain ka võidetud käru üle anda.

Tegin veel jelly beansi videot. See salvestub kuidagi väga veidralt ära niisiis pean seda veel uurima ja puurima.

Eile oli empsil sünnipäev. Hommikul sõime salatit ja torti. Mõne aja pärast läks emps haiglasse vanaema vaatama. Me aga jäime koju. Kodus olles panin pesu pesema, vahetasin voodipesud ja koristasin tuba. Mõne aja pärast sõitsin Marcuse juurde, et ta sealt peale võtta. Helistasin ka empsile, et küsida vanaema tervise pärast. Vanaema oli selle ajaga selgeks saanud. See oli väga tore uudis, et käisime koos Marcusega ka teda vaatamas. Palatisse minnes tegin sinna lumest väga koledad porised jäljed ja mul oli päris piinlik. Mul jalanõudel on päris tugev muster ja lumi hakkas just seal sulama. Kuskil polnud salvrätikuid ka, et puhastada. Emps hiljem käis kuskilt neid toomas. Tegime seal minu maha jäetud jäljed korda.

Peale külaskäiku läksime Marcusega Ülemistesse. Sõime ja mõne aja pärast liikusime koju. Marcus jäi meile ööseks.

Õhtul andsime koos mu empsile ka kingituse üle.

Järgmisel päeval ehk täna sain Marliisiga kokku. Ta sõitis linnast bussiga minu juurde. Ma nii kaua sättisin. Mõne hetke pärast sõitsime Marliisi juurde. Sinna tuli ka Meelis. Rääkisime juttu ja sõime. Käisime ka kutsudega õues. Peale seda läks Meelis ära. Mängisime Marliisiga kaarte. Tema võitis kõik korrad. Hiljem mängisime ka Mariettega kaarte. Ma enam ei mäleta kuidas skoor jäi aga mäng kestis suht pikalt. Hanna samal ajal vaatas Mariette telefonist multikaid. Vahepeal tegutses omapead ja mängis oma minioniga.

Enne koju tulemist sain korraks ka Marcusega kokku. Rääkisime natukene juttu ja siis läks ta oma emale järgi. Ma hiljem käisin ka smartpostist läbi kuna sain paki. Lõpuks ometi sain kätte ma oma läätsed. Lisaks pandi sinna pakki väike snickers. Oeh, kui hea oli seda süüa kui Hanna magas 😁

Nüüd olen mõnda aega olnud kodus. Hanna sain voodisse viidud nii, et ei ärganud ülesse. Olen siin mõnda aega kirjutanud postitust. Varsti on mul ka aeg tuttu minna kuna plaan viia Hanna lasteaeda.

Üks asi veel. Ma väga palun, et te soovitaksite minu blogi selles facebooki postituses. Võite ära märkida ka mu instagrami lehe -> eluhannaga. Aitäh!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1563428277067661&id=116967575047079&comment_id=1563630760380746&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1516291487125927&ref=m_notif