Laupäeval käisin Pärnus aga mitte nii toredal päeval kui eelmine kord. Oli vanaisa matused. Sain nii palju uut vanaisa kohta teada. Kas siis oli see info ununenud või lihtsalt teadmatus. Seda ma ei oska öelda.

Käisime hiljem kaubanduskeskuses ka. Mõnes poes. Midagi erilist me ei ostnud. Käisime toidupoes ja ostsime mulle telefoni taha sellise sõrmuse, et saaksin paremini telefoni käes hoida. Mul siiski labidas ju 😁

Käisime ka 9D peal. Pilet oli 4€. Me istusime sinna masina peale. Panime prillid pähe ja sõit hakkas. Me olime karusselli peal. Ausalt öeldes hakkas mul seal iiveldama. Palju hullem kui päriselt seal peal olles. Rohkem saab nautida. Muidu täitsa huvitav ja tahaks midagi muud ka vaadata 😁

Õhtul läksime Hannale järgi. Ta oli G* juures. Hanna oli peale seda väga tujust ära. Hääl oli kohati nagu ära. Järgmisel päeval oli ka tunda tema pahurat olemist.

Järgmisel päeval oli Marcusel tööpäev. Mina ja Hanna olime kodus. Hanna ei tahtnud magama minna päeval. Karjus ja karjus. Ma ei tea mida ma temaga tegema peaksin. Praegune periood on veidikene raske. Mul tunne, et tal tuleb kuskilt veel hammas aga pole kindel. Üldjuhul Hanna pole pahuras tujus, vaid hea ja tubli laps.

Õhtul, kella 8 aeg Marcus helistas, et lähme autoga sõitma. Algul läksime tema autoga aga tema autoga ei saa nii hästi talverõõme nautida. Oleks äärepealt äärekivisse läinud. Vahetasime auto minu auto vastu. Kaasa kutsusime mu empsi ja mu venna. Marcus lasi ka minul proovida. Tema tegeles käsipiduriga ja mina sõitsin. Ka mina oleks napilt äärekivisse pannud. Minul oli palju lähemal kui Marcusel 😁

Hiljem helistas mulle Kristjan. Nad nautisid ka sõbraga talverõõme. Plaan oli kokku saada. Meil aga viimasel hetkel tuli plaan, et läheks ATV-ga sinna. Mõeldud – tehtud!

Saime Kristjaniga kokku Lasnamäe Centrumis. Suundusime hiljem Ülemistesse. Väga lahe oli, mulle väga meeldis. Saime nii palju pilke 😁

Koju jõudes olin täiega külmunud. Soojenesin tükkaega üles. Magama mineku ajal ei tahtnud Hanna kuidagi tuttu minna. Lõpuks jäi voodi alla magama. Kuna jäi vaevaliselt magama siis ei hakanud teda puutuma. Panin vaid teki peale. Nii me tuttu läksimegi.

Järgmisel päeval ei suutnud kumbki tõusta. Mina oleksin pidanud kooli minema ja Hanna lasteaeda.

Hanna pani ennast hommikul riide. Seljas tal T-särk, tudukombe, 2 paari pükse, kleit ja 4 paari sokke. 😂

Mõni hetk tagasi üritasin Hannat tuttu panna. Ma ei tea kas saan sellega hakkama. “Viskasin” ta rõdupeale magama. Hetkel küll vaikus aga veel vist ei tudu.

Kui Hanna jääbki magama siis mina hakkan vaatama kooli asju. Koristan tuba. Teen paar asja korda mida Hanna on katki teinud ja muud nagu polegi plaanis.