Eelmisel aastal olen päris palju reisinud. Minu esimene reis oli Malta. Läksime sinna veebruari kuus. Vahemaandumisega Frankfurt. Frankfurdis veetsime aega mõni tund. Käisime linnas jalutamas, muuseumis ja ühe ehituse katusel.

Teine reis oli Veneetsia. See oli väga ilus. Käisime rannas, kirikus, muuseumis ja poodides. Tegime väikse põike ka Milanos. Käisime seal ringi aga suurt väga midagi ei teinud kuna oli ropult palav.

Järgmiseks reisiks kujunes minu mäletamist mööda Läti. Läti oli siis esimene reis koos Marcusega. Kaasas oli veel Marliis, Rainek, Nikolai, Daniel ja Markus. Suur seiklus naaberriigis. Käisime Jurmala veepargis.

Peale seda käisin septembri lõpul Kreetal. Läksime sinna terve perega. Üllataval kombel tuli isegi Avo kaasa. Sõitsime empsiga kahekesti ka kõrval saarele- Santorinile. Väike armas saareke sinise valge teemaline 🙂

Novembri kuus käisin ära ka Rootsis, Stockholmis. Seal viibisin ma samuti koos Marcusega. Läksime Raineku sünnipäeva puhul. Otsest mingit pidamist ei olnud. Kõik maksid enda eest.

Kaks päeva hiljem puhusid juba uued tuuled Inglismaa suunas. Käisin ära võrratus suurlinnas nagu London. Sinna kindlasti lähen veel tagasi kuna see oli minu jaoks vägev koht.

Mis on põhiline on see, et mul kõiki seikluseid saab uuesti lugeda. Need on pandud siia blogisse kirja. Saate neid uuesti lugeda kasutated “Reisipisiku” rubriiki. Link on siin.

Nüüd aga reisivideode juurde 😊

🇩🇪  Saksamaa & Malta 🇲🇹

🇮🇹 Veneetsia & Milano 🇮🇹

🇱🇻 Läti 🇱🇻

🇬🇷 Kreeta 🇬🇷

🇬🇷 Santorini 🇬🇷

🇸🇪 Rootsi 🇸🇪

🇬🇧 Inglismaa 🇬🇧

Milline on nendest Teie lemmikum reisivideo?

Minule meeldib väga Londoni video. Enne Londonit meeldis Malta video. Küll ajaga tulevad ka paremad videod 🙂