Päev hakkas meil Hannaga päris varakult. Mina pidin Hanna viima lasteaeda kella 8:30ks. Täna oli rühmas vaid 3 last.

Koju tagasi jõudsin kuskil 9:15. Algul mõtlesin, et läheks tuduks natukene aga uus telefon on liiga lahe ja käest ei saa ära panna. Minu uueks kaaslaseks on iphone 8 plus halli värvi ja 64GB mälu. Niisiis saan palju kärupilte teha 😆

Telefoni saamise lugu on selline, et Marliis oleks tahtnud osta mu iphone 7 ära. Sealt läks see telefoni vahetamise juttud. Otsisin telefoni 8+ ja sain soovitud hinda. Selles on väga osav minu musukene- Marcus. Niisiis saime soovitud hinna ja saime ka minu 7 maha müüdud. Läks muidugi vähemaga kui ma arvestasin aga siiski tuli natukene juurde panna, et 8+ saada.

Nüüd soovib ka Marcus telefoni vahetada. Kui keegi minu blogi lugejatest soovib osta samsung galaxy s7 edge musta (sellel oli mingi kindel nimetus) siis saab seda just minu poole pöördudes.

Tagasi aga Rakvere jutu juurde. Kodust pidin väljuma 12:05 ja olema Marcuse juures 12:15. Jõudsin 2 minutit hiljem. Käisime kiirelt postkontoris ja sõit läks lahti. Käisime kõige pealt Raineku juures. Seejärel läksime tankima ja juba varati olimegi Rakveres.

Esimene oma enda keha tankimise peatus oli Rakvere subway. Marliis tegi päeva pakkumise välja, nii Marcusele kui ka mulle.

Mõne aja pärast läks Marliis sõidueksamile. Sõit kulges tal suhteliselt hästi nagu ma aru sain. Viimasel hetkel hakkas pabistama ja närv tuli sisse ning nii see viga tuligi. Kuna aeg oli suht hiline ja pime oli siis suutis ka Marcus Rakveres teha sellise pöörde millega ark’is edasi ei oleks saanud. Linna ka veel ei tunne. Läks nii kuidas läks.. järgmine kord uuesti ja hästi 😊

Peale sõitu hakkasime kodu poole liikuma. Käisime uuesti tankimas ja söömas. Seekord läksime me sämmi grilli. Seal oli väga hea toit. Sõime friikaid, šašlõkki ja salat kõrval. Marcus maksis meie kõigi eest.

Peale söömist tegin veidikene tünga Marcusele. Ütlesin, et jõin Raineku õlle ära ja ma sõita ei saa. Teine solvus. Mitte selle pärast aga üleüldse panen ma teda koguaeg rooli ja ta juba tüdinenud sõitmisest. Aga ma ei arvanud, et ta nii palju solvub, et teeb mulle tagasi. Läksin siis statoili ja tüüp sõitis minema ning mina passisin seal 4 minutit. Hea inimene küll! Vihma sadas, peps oli märg kuna istusin kakao topsi peale ja sealt tilk voolas välja.

Igatahes saime mõlemad aru, et tegime üksteisele liiga. Leppisime ära, oeh.. 😁

Vahetult enne koju jõudmist viisin Marcuse koju. Tänasin ta emmet kingituse eest. Mõne aja pärast tuli Marcus meile külla ja jäi ööseks 😊